Quote (Inakwo @ Feb 8 2014 02:21pm)
merre jártál?

igazabol tok szolid estenek indult, ket ahverom atjott sorozgettunk meg kajat csinaltam, aztan lementunk csajuhaszos buliba, ott is ittunk meg ket sort, ok aztan hazamentek en meg keverteztem egyet juhasszal, meg szabikaval sorozgettem
házasélet teljesen levitte az alkoholtoleranciamat, regen kulonosebb gond nelkul ezt megcsinaltam heti 3x, most meg havi egyszer kb, es igy mar nem birom annyira
de egesz jol osszehaverkodtam ott emberekkel, mert valaki hazahozott kocsival :DDD
This post was edited by jarabekg on Feb 8 2014 07:27am