d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1273127322733273427355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 13 2011 02:46pm
Quote (beni @ Mar 13 2011 09:43pm)
én leszedtem tavaly egy maratoni edzéstervet, elkezdtem csinálni és első hét után kiderült, hogy el van törve a labujjam : D fingom nincs mi történt vele


ezt az programot csinálom:
http://www.runningplanet.com/training/2-mile-3200-meter-training-beginning.html

mid-season-t kezdem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:57pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 09:46pm)


Hm. Jónak tűnik. Fartlek is van benne. Én simán egy tempoval szoktam futni, végét meghajtom főleg ha szigeten és nem teremben nyomom.

Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 13 2011 09:46pm)
a jobb labamon nekemis mindig faj a nagy labujjam. otletem sincs hogy mitol vagy miert, terheles kozbe elviselheto, de ha leallsz olyan szar hogy edzesrol/futasrol santitok hazafele.


nekem arról tört le egy csont

Pénteken futottam, este kicsit éreztem. Szombaton futottam este már jobban éreztem. Vasárnap reggel már eléggé fájt, de gondoltam egy futásba még csak kevesen haltak bele, úgyhogy megint elmentem... Estére már láthatóan bedagadt és gyanúsan fájt.

cool story
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2011 02:58pm
ez a trópusi vihar angolul se tetszett, és most magyarul se

lehet a film nem tetszik inkább
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Mar 13 2011 03:03pm
Quote (szabika @ 13 Mar 2011 21:58)
ez a trópusi vihar angolul se tetszett, és most magyarul se

lehet a film nem tetszik inkább


unalmas szar film
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 03:05pm
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 13 2011 03:06pm
Quote (beni @ 13 Mar 2011 22:05)
http://www.ukimagehost.com/temporaryviews/544c50eb0c17e50d.jpg


érdekes lenne megkérdezni őket, hogy mi is történt Pearl Harborban, lehet 80% nem tudná elmondani.

/e ez a kép tökéletesen bemutatja, hogy mennyire korlátoltak az amerikai átlagemberek :D


Quote (beni @ 13 Mar 2011 22:08)
Ben Affleck fossá lőtte a japcsikat ofc.

Btw még nem is láttam azt a filmet...


pedig jó film

This post was edited by ace07 on Mar 13 2011 03:08pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 03:08pm
Quote (ace07 @ Mar 13 2011 10:06pm)
érdekes lenne megkérdezni őket, hogy mi is történt Pearl Harborban, lehet 80% nem tudná elmondani.


Ben Affleck fossá lőtte a japcsikat ofc.

Btw még nem is láttam azt a filmet...
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 13 2011 03:08pm
Quote (beni @ Mar 13 2011 10:05pm)
http://www.ukimagehost.com/temporaryviews/544c50eb0c17e50d.jpg


meglepő, h. ennyi amerikai tud pearl harborról :D
ja, hiszen film is készült belőle^^
70 éve volt -.-
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2011 03:09pm
Quote (beni @ Mar 13 2011 10:05pm)
http://www.ukimagehost.com/temporaryviews/544c50eb0c17e50d.jpg


ez egy uncut edt.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2011 03:10pm
ja és hólyagósra égetett a szendvicssütő
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273127322733273427355001Next
Closed New Topic New Poll