Quote (A122 @ Mar 13 2011 09:46pm)
Hm. Jónak tűnik. Fartlek is van benne. Én simán egy tempoval szoktam futni, végét meghajtom főleg ha szigeten és nem teremben nyomom.
Quote (TresholdOfUniverse @ Mar 13 2011 09:46pm)
a jobb labamon nekemis mindig faj a nagy labujjam. otletem sincs hogy mitol vagy miert, terheles kozbe elviselheto, de ha leallsz olyan szar hogy edzesrol/futasrol santitok hazafele.
nekem arról tört le egy csont
Pénteken futottam, este kicsit éreztem. Szombaton futottam este már jobban éreztem. Vasárnap reggel már eléggé fájt, de gondoltam egy futásba még csak kevesen haltak bele, úgyhogy megint elmentem... Estére már láthatóan bedagadt és gyanúsan fájt.
cool story