d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1273027312732273327345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:26am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:21)
A d3as topicban leművelt postjaid után már 100%ig biztos vagyok benne hogy te sem vagy 100as.


Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 17:56)
és te mégis ki a kurva isten vagy, hogy így beszélj valakiről, hogy ő "csak" egy cukrász.



ne vágd le egy mondat végét ami lényegesen befolyásolja a dolgot. A vesszővel elválasztott tagmondatok, egy közös mondatot alkotnak, közöttük valamilyen összefüggés van.

Amiatt nem is szabad senkiről így beszélni, mert ő mondjuk egy cukrász, de azért, ha valaki olyan stílusban beszél másokkal, mint te és így viselkedik, azzal lehet.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:27am
Quote (ecneB @ 30 May 2012 18:22)
most azt irtad le, hogy nincs kedved leirni.. de azert ugyanazzal a gyermekkori vita keszseggel probalsz ervelni, hogy azert vagy hulye mert. ez igy elegge fail.. ha meg nem erdekelne, akkor nem irogatnal neki vissza.


én jól szórakozom.... ez amikor tanulni kéne és minden mást szívesebben... :D

már a takarításon túlvagyok xd

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 11:27am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 30 2012 11:42am
leakarom cserélni a telómat, iphone 3gs kielégitene, felizgatna etc, de nem találok seholse újat, használtat meg nem akarok, 4s meg túl drága hogy ennyit kiadjak érte.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 30 2012 11:45am
Quote (rapiddani @ May 30 2012 05:42pm)
leakarom cserélni a telómat, iphone 3gs kielégitene, felizgatna etc, de nem találok seholse újat, használtat meg nem akarok, 4s meg túl drága hogy ennyit kiadjak érte.


mit szolnál egy zsir uj sony eric sonyhoz?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:45am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 19:42)
leakarom cserélni a telómat, iphone 3gs kielégitene, felizgatna etc, de nem találok seholse újat, használtat meg nem akarok, 4s meg túl drága hogy ennyit kiadjak érte.


nem hiszem hogy erdemes lenne egy 2009es konstrukciot megvasarolni 2012ben raadasul a tudasahoz merten eleg dragan
gyertek ram applefagek
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 30 2012 11:48am
Quote (GoreKnight9 @ May 30 2012 07:45pm)
nem hiszem hogy erdemes lenne egy 2009es konstrukciot megvasarolni 2012ben raadasul a tudasahoz merten eleg dragan
gyertek ram applefagek


applefag reporting in de imo igazad van
régi apple cuccot én sem vennék, nem véletlen nem gyártják már
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:48am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:45)
nem hiszem hogy erdemes lenne egy 2009es konstrukciot megvasarolni 2012ben raadasul a tudasahoz merten eleg dragan
gyertek ram applefagek


egy 3 éves telefon mekkora szar, pfuuu... szerintem le is kéne köpni rögtön... -.-
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:50am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 19:48)
egy 3 éves telefon mekkora szar, pfuuu... szerintem le is kéne köpni rögtön... -.-


cp ezt a postot pont toled nem vartam
igen szerintem egy 2009es telefon mar regimodinak nevezheto
nekem sincs jobb egy sony ericsson ainom van de biztos h nem vennek ujonnan 3GSt
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:51am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:50)
cp ezt a postot pont toled nem vartam
igen szerintem egy 2009es telefon mar regimodinak nevezheto
nekem sincs jobb egy sony ericsson ainom van de biztos h nem vennek ujonnan 3GSt


akkor úgy kérdezem, mit nem tud amire ma szükség van? szerintem az okostelefonok piacán kurvára egyhelyben toporgás van.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 30 2012 12:09pm
Quote (CyberPunk666 @ May 30 2012 05:51pm)
akkor úgy kérdezem, mit nem tud amire ma szükség van? szerintem az okostelefonok piacán kurvára egyhelyben toporgás van.


dat

most mit tud egy w7 telefon ? GYORSABB NET KAMERA ASDASD, nekem az kell hogy haladjon a telefon ne akadjon, telefonálni etc, és erre tökéletes ez a gép.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273027312732273327345001Next
Closed New Topic New Poll