Quote (Smat @ 30 May 2012 18:21)
A d3as topicban leművelt postjaid után már 100%ig biztos vagyok benne hogy te sem vagy 100as.
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 17:56)
és te mégis ki a kurva isten vagy, hogy így beszélj valakiről, hogy ő "csak" egy cukrász.
ne vágd le egy mondat végét ami lényegesen befolyásolja a dolgot. A vesszővel elválasztott tagmondatok, egy közös mondatot alkotnak, közöttük valamilyen összefüggés van.
Amiatt nem is szabad senkiről így beszélni, mert ő mondjuk egy cukrász, de azért, ha valaki olyan stílusban beszél másokkal, mint te és így viselkedik, azzal lehet.