d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1273027312732273327345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:23pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2011 09:14pm)
Neked van rálátásod. Nekem vérhígítót kell szednem, amiből most (1 éve) történt valami kurva nagy áttörés és van egy olyan új gyógyszer amivel nem kell figyelni a K-vitamin bevitelre, nem kell rendszeres vérvételre járni vele, és jelentősen kisebb a veszélyes vérzés kialakulásának esélye. Szal ilyen n1 ultimate gyógyszer, amit nagyon istenítenek. Már sikeresen bevezették fél Európában, és széles körben használják, de nálunk csak a csípőműtéteknél (vmi miatt az a leginkább trombózisveszélyes beavatkozás). Pedig sokkal többe kerül a tbnek a sok vérvétel és macera, háziorvoshoz rohangálás, de nálunk még várni kell, talán az év vége felé megkaphatom. ^^ nincs ez így jól...

/e btw szerintem nálunk szórják ki a készleteket vagy nem tudom...


nevét nem tudod?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2011 02:24pm
Quote (beni @ 13 Mar 2011 21:21)
Éhen nem halhat a beteg :<


pont arról beszélünk, hogy van-e értelme addig húzni ameddig csak lehet, amikor gyakorlatilag a külvilággal sem kommunikál és csak a végét várja, semmi mást.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:25pm
Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2011 09:24pm)
pont arról beszélünk, hogy van-e értelme addig húzni ameddig csak lehet, amikor gyakorlatilag a külvilággal sem kommunikál és csak a végét várja, semmi mást.


Világos, csak megjegyeztem én is, hogy életmentő beavatkozást megtagadhatja ha képes rá, de ilyesmit nem igazán.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:32pm
Héten sikerült megvenni azt a pamflettet (Swift - Szerény javaslat) amit gimi második óta keresek és sehol nem lehetett kapni. Antikváriumban is azt mondták, hogy évek óta nem ütötte fel a fejét egy példány sem.

Igaz angolul találtam rá, de ez nem kisebbíti a dolog felett érzett örömöm. Most már el sem fogom olvasni, csak elégedetten kirakom a polcra, hogy ...


Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 13 2011 02:33pm


egy ilyen fotóval egy lánynak van más célja mintsem h a dekoltázsát reklámozza?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 13 2011 02:33pm
mai futás done

Quote (szabika @ Mar 13 2011 09:33pm)
http://img846.imageshack.us/img846/6504/1300047499250.jpg

egy ilyen fotóval egy lánynak van más célja mintsem h a dekoltázsát reklámozza?


írd be neki, hogy jó a csöcsöd aztán majd kiderül

This post was edited by A122 on Mar 13 2011 02:34pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:38pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 09:33pm)
mai futás done



km/idő?

Én is elmentem, ráálltam a futópadra és 2 perc után begörcsölt a vádlim. Mondom wtf ..
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 13 2011 02:41pm
Quote (beni @ Mar 13 2011 09:38pm)
km/idő?

Én is elmentem, ráálltam a futópadra és 2 perc után begörcsölt a vádlim. Mondom wtf ..


ma easy pace futás volt
csak 5 km, fél óra körül
de így hogy minden nap futok eléggé fáj a lábam közben
pont hozzászoktam volna a napi terheléshez, akkor jött egy hét betegség, most megint kezdhetem

This post was edited by A122 on Mar 13 2011 02:42pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 02:43pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 09:41pm)
ma easy pace futás volt
csak 5 km, fél óra körül
de így hogy minden nap futok eléggé fáj a lábam közben
pont hozzászoktam volna a napi terheléshez, akkor jött egy hét betegség, most megint kezdhetem


én leszedtem tavaly egy maratoni edzéstervet, elkezdtem csinálni és első hét után kiderült, hogy el van törve a labujjam : D fingom nincs mi történt vele
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 13 2011 02:46pm
Quote (beni @ Mar 13 2011 09:43pm)
én leszedtem tavaly egy maratoni edzéstervet, elkezdtem csinálni és első hét után kiderült, hogy el van törve a labujjam : D fingom nincs mi történt vele


a jobb labamon nekemis mindig faj a nagy labujjam. otletem sincs hogy mitol vagy miert, terheles kozbe elviselheto, de ha leallsz olyan szar hogy edzesrol/futasrol santitok hazafele.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1273027312732273327345001Next
Closed New Topic New Poll