Quote (CyberPunk666 @ Mar 13 2011 09:14pm)
Neked van rálátásod. Nekem vérhígítót kell szednem, amiből most (1 éve) történt valami kurva nagy áttörés és van egy olyan új gyógyszer amivel nem kell figyelni a K-vitamin bevitelre, nem kell rendszeres vérvételre járni vele, és jelentősen kisebb a veszélyes vérzés kialakulásának esélye. Szal ilyen n1 ultimate gyógyszer, amit nagyon istenítenek. Már sikeresen bevezették fél Európában, és széles körben használják, de nálunk csak a csípőműtéteknél (vmi miatt az a leginkább trombózisveszélyes beavatkozás). Pedig sokkal többe kerül a tbnek a sok vérvétel és macera, háziorvoshoz rohangálás, de nálunk még várni kell, talán az év vége felé megkaphatom. ^^ nincs ez így jól...
/e btw szerintem nálunk szórják ki a készleteket vagy nem tudom...
nevét nem tudod?