d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272927302731273227335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:20am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:19)
Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?


nem, hagyj itt mindent es menj egy masik subforumra randomoskodni
ebben mar ugyis van tapasztalatod
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 30 2012 11:20am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:19)
Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?



inkabb adj egy kis pattogatott kukoricat, az angol fizetésedből kitelik és még én is jót szórakozok rajtad
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:21am
Quote (Vismajor @ 30 May 2012 17:20)
Mert elvileg te okosabb vagy. Mármint, szerinted.


A d3as topicban leművelt postjaid után már 100%ig biztos vagyok benne hogy te sem vagy 100as.

Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 17:17)
milyen törvény? én nem beszéltem semmiféle törvényről. Meg csak téged suttyóztalak le, nem mindenkit.


Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 16:56)
"és te mégis ki a kurva isten vagy, hogy így beszélj valakiről"

Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2012 11:22am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:19)
Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?


most azt irtad le, hogy nincs kedved leirni.. de azert ugyanazzal a gyermekkori vita keszseggel probalsz ervelni, hogy azert vagy hulye mert. ez igy elegge fail.. ha meg nem erdekelne, akkor nem irogatnal neki vissza.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 30 2012 11:23am
Quote (Smat @ May 30 2012 05:19pm)
Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?


hogy sír a kis balfasz, vigyázz mert felmegy megint a vérnyomásod tesó, aztán csak ügyesen mert ha nem válsz be mint focista édesanyád mad lesz és tudod hogy van a vérnyomásával...
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2012 11:23am
Quote (Smat @ May 30 2012 06:21pm)
A d3as topicban leművelt postjaid után már 100%ig biztos vagyok benne hogy te sem vagy 100as.


Most majdnem felbasztam az agyam azon, hogy mi a faszról beszélsz, és srsly milyen reakció volt ez a postomra, de aztán rájöttem, kivel "beszélek".
Ha annyira buta vagy, hogy nem tudod felfogni, mit jelent az, hogy "okosabb lenni a másiknál" és érdemben lereagálni a hozzád érkező "panaszokat", akkor írd azt, ne engem kezdj el támadni amikor egy rossz szót sem szóltam hozzád.

This post was edited by Vismajor on May 30 2012 11:23am
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
May 30 2012 11:24am
tacsko
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:24am
Quote (ecneB @ 30 May 2012 17:22)
most azt irtad le, hogy nincs kedved leirni.. de azert ugyanazzal a gyermekkori vita keszseggel probalsz ervelni, hogy azert vagy hulye mert. ez igy elegge fail.. ha meg nem erdekelne, akkor nem irogatnal neki vissza.


Milyen igaz az utolsó rész... Megyek inkább csinálok valami hasznosat mint hogy fuxymaxinak a pityergésén felhúzzam magam.
Ty.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2012 11:24am
Quote (Bendeguz @ 30 May 2012 19:24)
tacsko


balna
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:24am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 19:23)
hogy sír a kis balfasz, vigyázz mert felmegy megint a vérnyomásod tesó, aztán csak ügyesen mert ha nem válsz be mint focista édesanyád mad lesz és tudod hogy van a vérnyomásával...


hat en eskuszom reg rohogtem ilyen jot netes poston :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272927302731273227335001Next
Closed New Topic New Poll