Quote (Smat @ May 30 2012 06:21pm)
A d3as topicban leművelt postjaid után már 100%ig biztos vagyok benne hogy te sem vagy 100as.
Most majdnem felbasztam az agyam azon, hogy mi a faszról beszélsz, és srsly milyen reakció volt ez a postomra, de aztán rájöttem, kivel "beszélek".
Ha annyira buta vagy, hogy nem tudod felfogni, mit jelent az, hogy "okosabb lenni a másiknál" és érdemben lereagálni a hozzád érkező "panaszokat", akkor írd azt, ne engem kezdj el támadni amikor egy rossz szót sem szóltam hozzád.
This post was edited by Vismajor on May 30 2012 11:23am