d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1272273274275276473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 07:44am
Quote (Anarkin @ 20 Nov 2021 14:34)
természetesen lényeges változtatás, ezért csinálják
és egy végtelenül pozitív fajta

a pvp-t majd utána húzzák (és a 400 meglévő rule mellé addolnak majd másik 200-at)
ahogy mindig is tették
és ha lennének aktív patchek új RWkkel, új karakterrel, stb, akkor tennék is

abszolút nulla problémát vagy kérdőjelet látok a témában

magam is szeretek pvpvel bohóckodni amúgy
de komolyan nem tudom venni onnantól kezdve h bizalmi alapon megy az h milyen itemek nincsenek rajtam -- és random emberek döntik el hogy mit lehet és mit nem


a 'random' ember 100* jobban ert a pvphez mint te, azert vannak ruleok, hogy ne 95resist absorb karik maszkaljanak, mert abban a pillanatban lehetne torolni minden sorcot, trap assat, meg barkit, aki elemental dmgvel tamadna
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 20 2021 07:45am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 20 Nov 2021 14:44)
a 'random' ember 100* jobban ert a pvphez mint te, azert vannak ruleok, hogy ne 95resist absorb karik maszkaljanak, mert abban a pillanatban lehetne torolni minden sorcot, trap assat, meg barkit, aki elemental dmgvel tamadna


yep, tehát bizonyítottuk is h nem vehető komolyan az egész
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 07:47am
Quote (Anarkin @ 20 Nov 2021 14:45)
yep, tehát bizonyítottuk is h nem vehető komolyan az egész


hat a pub duel nem, az teny.
duelezni ligaban van ertelme + friendekkel, akik ezt kepesek betartani. anno erre jo volt az MH, lattad miylen gear van a masikon.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 07:47am
Quote (Anarkin @ Nov 20 2021 02:34pm)
természetesen lényeges változtatás, ezért csinálják
és egy végtelenül pozitív fajta


Amikor beharangozták a játékot, az volt a mondás, hogy csak a legfontosabb dolgokhoz nyúlnak hozzá, és tiszteletben tartják azt, hogy a D2 egy vintage játék vintage gameplay-el.
Ehhez képest 2 hónap telt el, máris behoznak egy lényeges változtatást.

DC-n is írtam, hogy engem ez a része triggerel, mert már előre látom, hogy sok ilyen változás fogja még ezt követni, illetve vannak fentartásaim az aurákkal kapcsolatban. Mert teljesen más szitu, amikor jobb klikken teleport van, és földet éréskor ha megütnek, akkor x resisted, defed stb. van, meg az, amikor földet éréskor x+80 resisted / x*3 defed van instant aura supportból.
És én csak az aurákat néztem ebbe bele, de biztosan van még több tucat egyéb dolog, ami másnak felkelti a figyelmét.
Annak mondjuk örölök, hogy lesz PTR, mert a streamerek legalább végig tesztelnek minden ilyen szart.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 20 2021 07:48am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 02:35pm)
mert most olyan kurva nehéz behotkeyelni egy abilityt, megnyomni a hotkeyt meg kattintani egyet
nagy mechanikai kihívások


arrol nem beszélve, hogy igy is lesz global cd, a világon semmi nem változik abban hogy mennyire instant castolsz valamit, simán csak berakják +1 action barra és nem scripttel/memory senddel tudod hotkey nélkül beküldeni hanem simán
ha valami akkor fairabb lesz a játék a botok ellen)))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 07:49am
Quote (cowding @ 20 Nov 2021 14:48)
arrol nem beszélve, hogy igy is lesz global cd, a világon semmi nem változik abban hogy mennyire instant castolsz valamit, simán csak berakják +1 action barra és nem scripttel/memory senddel tudod hotkey nélkül beküldeni hanem simán
ha valami akkor fairabb lesz a játék a botok ellen)))


s z é t b a s z t á k
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 20 2021 07:55am
Quote (-joey- @ Nov 20 2021 02:47pm)
Amikor beharangozták a játékot, az volt a mondás, hogy csak a legfontosabb dolgokhoz nyúlnak hozzá, és tiszteletben tartják azt, hogy a D2 egy vintage játék vintage gameplay-el.
Ehhez képest 2 hónap telt el, máris behoznak egy lényeges változtatást.


WC3R meg WoW classic utan hülye aki ezt elhitte
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 07:58am
Quote (cowding @ Nov 20 2021 02:48pm)
arrol nem beszélve, hogy igy is lesz global cd, a világon semmi nem változik abban hogy mennyire instant castolsz valamit, simán csak berakják +1 action barra és nem scripttel/memory senddel tudod hotkey nélkül beküldeni hanem simán
ha valami akkor fairabb lesz a játék a botok ellen)))


Nem tudom, mit értesz global cooldown alatt.
Vannak cooldown skillek és vannak nem cooldown skillek, amiket az aktuális FCR bp-d alapján tudsz castolni.
Azt senki nem állította, hogy egyszerre fogsz 8 fajta spellt elcastolni. De mondjuk egy 105 FCR sorcnál 8 frame van 2 cast között. És kétlem, hogy az emberek többsége 8 frame alatt képes az egyik right click skillről átváltani a másikra.
De visszatérve a hammerdinre, ha teleport után elcastolsz egy hammert, az első 1-2 kalapács normál esetben valszeg még nem kap aurát. Da ha aura mellett tudsz telézni, akkor igen. 3k dam vs 10k dam.

This post was edited by -joey- on Nov 20 2021 08:11am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 20 2021 08:22am
Quote (-joey- @ Nov 20 2021 02:58pm)
Nem tudom, mit értesz global cooldown alatt.
Vannak cooldown skillek és vannak nem cooldown skillek, amiket az aktuális FCR bp-d alapján tudsz castolni.
Azt senki nem állította, hogy egyszerre fogsz 8 fajta spellt elcastolni. De mondjuk egy 105 FCR sorcnál 8 frame van 2 cast között. És kétlem, hogy az emberek többsége 8 frame alatt képes az egyik right click skillről átváltani a másikra.
De visszatérve a hammerdinre, ha teleport után elcastolsz egy hammert, az első 1-2 kalapács normál esetben valszeg még nem kap aurát. Da ha aura mellett tudsz telézni, akkor igen. 3k dam vs 10k dam.


hát dno simán hotkeyyel mennyi delayt kap a skillt vs az internal mechanic csinálja, nekem telével még sokszor az is előfordul hogy rábugol a spellre amire váltok tul hirtelen és utána az lesz a tele ugyh imo ez most is lehetséges, sztem ez inkább a nooboknak lesz nagy segitség akik még actually akarnak egyáltalán 8 skillt hotkeyezni mert azt se tudják mit csinálnak
global cd alatt azt értem hogy amig az egyik skill frametimeja le nem telik egy másikat nem tudsz elkezdeni igyse ugyse, meg ha lesz ebböl sirás simán meg tudják nézni az átlag switch timet és rakni erre az instant bekapcsolásra annyi delayt és cas
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 08:31am
Quote (cowding @ Nov 20 2021 03:22pm)
hát dno simán hotkeyyel mennyi delayt kap a skillt vs az internal mechanic csinálja, nekem telével még sokszor az is előfordul hogy rábugol a spellre amire váltok tul hirtelen és utána az lesz a tele ugyh imo ez most is lehetséges, sztem ez inkább a nooboknak lesz nagy segitség akik még actually akarnak egyáltalán 8 skillt hotkeyezni mert azt se tudják mit csinálnak
global cd alatt azt értem hogy amig az egyik skill frametimeja le nem telik egy másikat nem tudsz elkezdeni igyse ugyse, meg ha lesz ebböl sirás simán meg tudják nézni az átlag switch timet és rakni erre az instant bekapcsolásra annyi delayt és cas


Ha úgy fog működni, hogy kvázi emulálja azt, hogy te egyik skillről váltasz a másikra (f4-ről f5-re aztán cast után vissza f4-re), tehát nem instant csinálja, hanem átmenetesen akkor imo nem lesz gond, mert csak egy kényelmi funkció.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272273274275276473Next
Add Reply New Topic New Poll