d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1272827292730273127325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 11:16am
Quote (Vismajor @ Feb 7 2014 05:53pm)
5 napot is meglehet csinálni, csak néha ki kell nyitni az ablakot


nalunk mindig tarva volt, mert az en szobambol nyilott a terasz, es a lakotarsam amugy se cigizett, szal ez volt a minimum

igy visszagondolva gecire sajnalom szegenyt, kitakaritott, hetfon atjott kuszi, es 2 ora alatt szetbasztunk mindent
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 11:25am
Quote (Fej @ 7 Feb 2014 18:36)
ja, volt olyan hogy pecsett albiba ki se mozdultam ket napig, es a pizzas dobozokban furodtem a kuszival, es d2 meg mas gamek mentek 24/7 full berobbantva

de olyanra akkor sem emlekszem hogy 3 egybefuggo napig ne tusoltam volna max 2, mert 2 masodik nap utan, mar rohadt szarul ereztem magam :D


:DDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 11:44am
tfw nyomorak ricike ugyanazt az áramlástechnikai gépek labort vette fel mint én, valoszinuleg direkt

tfw csoportokba leszünk osztva és mivel a nevünk is egymás után van az abcben meg a neptunkódunk is isteni szerencse folytán, így lehet hogy vele fogok 1 mérőcsoportba kerülni

i dont want this feel

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Feb 7 2014 11:44am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 11:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Feb 2014 19:44)
tfw nyomorak ricike ugyanazt az áramlástechnikai gépek labort vette fel mint én, valoszinuleg direkt

tfw csoportokba leszünk osztva és mivel a nevünk is egymás után van az abcben meg a neptunkódunk is isteni szerencse folytán, így lehet hogy vele fogok 1 mérőcsoportba kerülni

i dont want this feel


"röhögök"
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Feb 7 2014 11:57am
tfw boot pendrivot csinalok
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 12:17pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 07:44pm)
tfw nyomorak ricike ugyanazt az áramlástechnikai gépek labort vette fel mint én, valoszinuleg direkt

tfw csoportokba leszünk osztva és mivel a nevünk is egymás után van az abcben meg a neptunkódunk is isteni szerencse folytán, így lehet hogy vele fogok 1 mérőcsoportba kerülni

i dont want this feel


0 ember volt kb mindenen, mikor en felvettem a targyaimat :)

Irtechbol is inkabb mashova jartam tavaly egy ido utan, hogy ne kelljen latnom a nyomorek pofadat
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 12:19pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 07:17pm)
0 ember volt kb mindenen, mikor en felvettem a targyaimat :)

Irtechbol is inkabb mashova jartam tavaly egy ido utan, hogy ne kelljen latnom a nyomorek pofadat


aha persze balázska :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 12:22pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 08:19pm)
aha persze balázska :)


Nekem ne irogassal szmajlikat nyomorak

Mate soon ded
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 12:24pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 07:22pm)
Nekem ne irogassal szmajlikat nyomorak

Mate soon ded


oké, látom a hazudozás az megy még mindig :)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 7 2014 12:25pm
bme-sek madkidek meg badsonok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272827292730273127325001Next
Closed New Topic New Poll