d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272827292730273127325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 30 2012 11:14am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 19:10)
te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.





engem meg folyamatos jelleggel ignoral, pedig messze a kedvenc idiotam :(
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 17:13)
mekkorát röhögnék, ha smatnak összejönne  a focizgatás, és egyszer itt kéne játszaniuk Magyarországon és akkor oda kell állnia a vezetőség elé, hogy hát ő nem mehet, mert úgy 20 éve nem fizetik a lakáshitelt... :D


Ilyen törvény sehol nincs, de np, ennyire vagy te is okos cp, meg elvek embere, meg suttyó címkét adsz mindenkinek. 8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:15am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 17:10)
te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.


Soz, már nem vagyok szőke, jajj ha 16 lehetnék megint de jó is lenne...
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2012 11:16am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:14)
Ilyen törvény sehol nincs, de np, ennyire vagy te is okos cp, meg elvek embere, meg suttyó címkét adsz mindenkinek. 8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


baromira nincs kedvem belefolyni ebbe a vitaba (leszarom a vernyomast, a hitelt, mindent, te dolgod), de normalis vita postot meg nem lattam reszedrol.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:16am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:15)
Soz, már nem vagyok szőke, jajj ha 16 lehetnék megint de jó is lenne...


de azert te is le 16oztad tevetavat aki mar 19
sebaj tenyleg ez a legkisebb fogyatekossagod
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 30 2012 11:16am
Quote (Smat @ 30 May 2012 19:15)
Soz, már nem vagyok szőke, jajj ha 16 lehetnék megint de jó is lenne...


mindenesetre a koszos csaladoddal kimenekultel kulfoldre :)
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 30 2012 11:17am
de a faszomer nincs megint mas csak 37-es meg 73-as error?
afasdasfasfasdasdfaf
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:17am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:14)
Ilyen törvény sehol nincs, de np, ennyire vagy te is okos cp, meg elvek embere, meg suttyó címkét adsz mindenkinek. 8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


milyen törvény? én nem beszéltem semmiféle törvényről. Meg csak téged suttyóztalak le, nem mindenkit.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:19am
Quote (ecneB @ 30 May 2012 17:16)
baromira nincs kedvem belefolyni ebbe a vitaba (leszarom a vernyomast, a hitelt, mindent, te dolgod), de normalis vita postot meg nem lattam reszedrol.


Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2012 11:20am
Quote (Smat @ May 30 2012 06:19pm)
Beírtam a CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?


Mert elvileg te okosabb vagy. Mármint, szerinted.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272827292730273127325001Next
Closed New Topic New Poll