Quote (ecneB @ 30 May 2012 17:16)
baromira nincs kedvem belefolyni ebbe a vitaba (leszarom a vernyomast, a hitelt, mindent, te dolgod), de normalis vita postot meg nem lattam reszedrol.
Beírtam a
CARE topicba ami ide való, mert új topicot nem érdemelt meg ez a kis hangyafasznyi post meg nem sok embert érdekel imo.
Most ha valaki retardált módjára beszarik valamit az én postomra, akkor még én kezdjek egy udvariasan vitatkozni vele?