Quote (sylke @ Feb 7 2014 03:46pm)
tehát akkor már veled is elöfordult
ja, volt olyan hogy pecsett albiba ki se mozdultam ket napig, es a pizzas dobozokban furodtem a kuszival, es d2 meg mas gamek mentek 24/7 full berobbantva
de olyanra akkor sem emlekszem hogy 3 egybefuggo napig ne tusoltam volna max 2, mert 2 masodik nap utan, mar rohadt szarul ereztem magam
