d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 07:32am
Quote (RRC @ Feb 7 2014 01:58pm)
50%, hogy rák, 50%, hogy AIDS


Akkor 25% hogy mindketto
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2014 07:52am
Quote (RRC @ Feb 7 2014 12:58pm)
50%, hogy rák, 50%, hogy AIDS


az échez drogozni vagy dugni kell

100% hogy rák
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 08:15am
Quote (sylke @ 7 Feb 2014 12:07)
tevetava napokig birná


ennyi
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 08:28am
Quote (tevetava @ Feb 7 2014 03:15pm)
ennyi


hat kellett neked ilyen faszsagot irni :D amugy mindenkivel elofordult mar eleteben legalabb egyszer, aki azt irja, hogy nem, az hazudik, de utana nem postolom ki egy forumra, mert a kovetkezo 10 evben ezt fogom hallgatni
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Feb 7 2014 08:34am
>elhagytam a sennheiser fülhallgatóm
>találtam itthon a pakolás közben egy sonyt
>close enough
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 7 2014 08:46am
Quote (Fej @ 7 Feb 2014 16:28)
hat kellett neked ilyen faszsagot irni :D amugy mindenkivel elofordult mar eleteben legalabb egyszer, aki azt irja, hogy nem, az hazudik, de utana nem postolom ki egy forumra, mert a kovetkezo 10 evben ezt fogom hallgatni


tehát akkor már veled is elöfordult
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 08:53am
Quote (sylke @ 7 Feb 2014 15:46)
tehát akkor már veled is elöfordult


éreztem, hogy ez lesz szegény a válasz szegény fejnek
nem baj, egyre többen vagyunk
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2014 10:36am
Quote (sylke @ Feb 7 2014 03:46pm)
tehát akkor már veled is elöfordult


ja, volt olyan hogy pecsett albiba ki se mozdultam ket napig, es a pizzas dobozokban furodtem a kuszival, es d2 meg mas gamek mentek 24/7 full berobbantva

de olyanra akkor sem emlekszem hogy 3 egybefuggo napig ne tusoltam volna max 2, mert 2 masodik nap utan, mar rohadt szarul ereztem magam :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 7 2014 10:45am
Quote (Fej @ Feb 7 2014 05:36pm)
ja, volt olyan hogy pecsett albiba ki se mozdultam ket napig, es a pizzas dobozokban furodtem a kuszival, es d2 meg mas gamek mentek 24/7 full berobbantva

de olyanra akkor sem emlekszem hogy 3 egybefuggo napig ne tusoltam volna max 2, mert 2 masodik nap utan, mar rohadt szarul ereztem magam :D


it was the best day ever
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 7 2014 10:53am
Quote (Fej @ Feb 7 2014 05:36pm)
ja, volt olyan hogy pecsett albiba ki se mozdultam ket napig, es a pizzas dobozokban furodtem a kuszival, es d2 meg mas gamek mentek 24/7 full berobbantva

de olyanra akkor sem emlekszem hogy 3 egybefuggo napig ne tusoltam volna max 2, mert 2 masodik nap utan, mar rohadt szarul ereztem magam :D


5 napot is meglehet csinálni, csak néha ki kell nyitni az ablakot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll