d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:57am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 16:56)
nehéz valamiről úgy beszélgetni, ha nem igazán érted azt amit leírtam.

1. akkor ezt failnak veszem, mert ez nem angliai anyagi viszonyok vs magyar viszonyok, hanem szakma értéke vita volt, tehát ott nem lennél több, mint bármelyik hunsubos egyetemista, ha kimenne.

2. itt arra próbáltam céllozni, hogy érvként hoztad fel valamire, hogy mennyit fogsz vele keresni, én pedig arra utaltam, hogy ki nem szarja le, semmit sem mutat meg abból, hogy milyen ember vagy, sem képességben, sem mentalitásban. Tudnék neked olyan embert mutatni, aki röhögve gyalázná le iqban az emberek 99%-át még angliában is,  mégis lófasz pénzért azt csinálja amit szeret.

3. tehát akkor megint olyat kérdezel amit te sem csináltál, ez a rész kicsit volt két enid sosem volt enid stílusú lett. Meg mivel nem mindenki focista nézzük mindenkinek azt amiben indul és ahhoz hasonlítsunk, mert én sem kérdezem meg tőled, hogy oldottál-e már meg differenciálegyenletet,  vagy terveztél-e már motorvezérlő elektronikát.


Aha aha, forgassuk csak ki a szavakat cp módra. Komolyan kezdem megérteni h syl miért nem bír elviselni még akkor sem ha egymáshoz sem szóltok.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:58am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 16:56)
nehéz valamiről úgy beszélgetni, ha nem igazán érted azt amit leírtam.

1. akkor ezt failnak veszem, mert ez nem angliai anyagi viszonyok vs magyar viszonyok, hanem szakma értéke vita volt, tehát ott nem lennél több, mint bármelyik hunsubos egyetemista, ha kimenne.

2. itt arra próbáltam céllozni, hogy érvként hoztad fel valamire, hogy mennyit fogsz vele keresni, én pedig arra utaltam, hogy ki nem szarja le, semmit sem mutat meg abból, hogy milyen ember vagy, sem képességben, sem mentalitásban. Tudnék neked olyan embert mutatni, aki röhögve gyalázná le iqban az emberek 99%-át még angliában is,  mégis lófasz pénzért azt csinálja amit szeret.

3. tehát akkor megint olyat kérdezel amit te sem csináltál, ez a rész kicsit volt két enid sosem volt enid stílusú lett. Meg mivel nem mindenki focista nézzük mindenkinek azt amiben indul és ahhoz hasonlítsunk, mert én sem kérdezem meg tőled, hogy oldottál-e már meg differenciálegyenletet,  vagy terveztél-e már motorvezérlő elektronikát.





és te mégis ki a kurva isten vagy, hogy így beszélj valakiről, hoghy ő "csak" egy cukrász.

akkor leírom nyíltan, arra gondoltam a kettes pontban, hogy annak ellenére, hogy ilyen beképzelt gyökér vagy, még kereshetsz sokat, ezért nem jelent semmit. kőbuta embereknek is lehet sok pénzük.


Also, Intel nem cukrász, meghagyom neked ezt az élvezetet hogy kikövetkeztesd hogy mit csinál mert látom nem esik le.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 30 2012 11:01am
peace tesók
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:01am
Quote (Smat @ 30 May 2012 17:57)
Aha aha, forgassuk csak ki a szavakat cp módra. Komolyan kezdem megérteni h syl miért nem bír elviselni még akkor sem ha egymáshoz sem szóltok.


1. felvágtál azzal, hogy te sokat fogsz keresni, én meg azt megkérdeztem, hogy angliai viszonyban is így van-e, mert ott egy takarítónő részmunkaidőben is többet keres, mint itt egy pályakezdő diplomás.
2. kőbuta vagy, ezt rád értettem, nem rrc-re
3. még te sem értél el semmit ,csak vizionálod a jövőbe ami nem baj, álmodozni lehet, én is szoktam, de te sem vagy ott, mint amivel jöttél.

leegyszerűsítettem neked...

ha ezt sem érted.


1. attól, még suttyó vagy
2. pl te is suttyó vagy
3. a suttyó szintet mindenki eléri.



Quote (Smat @ 30 May 2012 17:58)
Also, Intel nem cukrász, meghagyom neked ezt az élvezetet hogy kikövetkeztesd hogy mit csinál mert látom nem esik le.


tökmindegy, hogy micsoda, az elvről van szó, de az bonyolult neked.

This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 11:02am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 11:07am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 17:01)
1. felvágtál azzal, hogy te sokat fogsz keresni, én meg azt megkérdeztem, hogy angliai viszonyban is így van-e, mert ott egy takarítónő részmunkaidőben is többet keres, mint itt egy pályakezdő diplomás.
2. kőbuta vagy, ezt rád értettem, nem rrc-re
3. még te sem értél el semmit ,csak vizionálod a jövőbe ami nem baj, álmodozni lehet, én is szoktam, de te sem vagy ott, mint amivel jöttél.

leegyszerűsítettem neked...

ha ezt sem érted.


1. attól, még suttyó vagy
2. pl te is suttyó vagy
3. a suttyó szintet mindenki eléri.





tökmindegy, hogy micsoda, az elvről van szó, de az bonyolult neked.


Te az elvek embere vagy cp, leszopnálak egy marék apróért ha megengeded.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2012 11:08am
friss w7
fyeah
mennyivel egyszerubb volt a backupolni meg restoreolni, mint regen.
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
May 30 2012 11:10am
Quote (CyberPunk666 @ May 30 2012 05:01pm)
1. felvágtál azzal, hogy te sokat fogsz keresni, én meg azt megkérdeztem, hogy angliai viszonyban is így van-e, mert ott egy takarítónő részmunkaidőben is többet keres, mint itt egy pályakezdő diplomás.
2. kőbuta vagy, ezt rád értettem, nem rrc-re
3. még te sem értél el semmit ,csak vizionálod a jövőbe ami nem baj, álmodozni lehet, én is szoktam, de te sem vagy ott, mint amivel jöttél.

leegyszerűsítettem neked...

ha ezt sem érted.


1. attól, még suttyó vagy
2. pl te is suttyó vagy
3. a suttyó szintet mindenki eléri.





tökmindegy, hogy micsoda, az elvről van szó, de az bonyolult neked.

te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 11:11am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 19:10)
te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.


megjott az en emberem :DDDDDDD
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 30 2012 11:12am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 19:10)
te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.


wp szecsi!
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 11:13am
Quote (rapiddani @ 30 May 2012 18:10)
te egy hidrogénszöke 16éves focistával vitatkozol aki kimenekült a koszos családjával külföldre.


mekkorát röhögnék, ha smatnak összejönne a focizgatás, és egyszer itt kéne játszaniuk Magyarországon és akkor oda kell állnia a vezetőség elé, hogy hát ő nem mehet, mert úgy 20 éve nem fizetik a lakáshitelt... :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll