Quote (Smat @ 30 May 2012 17:57)
Aha aha, forgassuk csak ki a szavakat cp módra. Komolyan kezdem megérteni h syl miért nem bír elviselni még akkor sem ha egymáshoz sem szóltok.
1. felvágtál azzal, hogy te sokat fogsz keresni, én meg azt megkérdeztem, hogy angliai viszonyban is így van-e, mert ott egy takarítónő részmunkaidőben is többet keres, mint itt egy pályakezdő diplomás.
2. kőbuta vagy, ezt rád értettem, nem rrc-re
3. még te sem értél el semmit ,csak vizionálod a jövőbe ami nem baj, álmodozni lehet, én is szoktam, de te sem vagy ott, mint amivel jöttél.
leegyszerűsítettem neked...
ha ezt sem érted.
1. attól, még suttyó vagy
2. pl te is suttyó vagy
3. a suttyó szintet mindenki eléri.
Quote (Smat @ 30 May 2012 17:58)
Also, Intel nem cukrász, meghagyom neked ezt az élvezetet hogy kikövetkeztesd hogy mit csinál mert látom nem esik le.
tökmindegy, hogy micsoda, az elvről van szó, de az bonyolult neked.
This post was edited by CyberPunk666 on May 30 2012 11:02am