Quote (beni @ 13 Mar 2011 20:30)
nem, de baromi sok hasonlóan durva betegségről már igen
néhányan azt mondják, hogy egy társadalom fejlettségét mutatja, hogy bánik a fogyatékosokkal de én néha elgondolkozom azon, hogy ennek mi értelme
Jártál Grazban például? Rengeteg a tolókocsis az utcán, de nem azért mert direkt oda mennek lakni, hanem abban a városban például megoldották, hogy a mozgássérültek is szabadon közlekedjenek.