d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 13 2011 01:28pm
Quote (Rezs @ 13 Mar 2011 21:25)
te jó kurva élet
hallottatok már erről a betegségről?

http://www.life.hu/gyogyulj/nyugatiorvoslas/20110310-pfeiffer-szindroma-amikor-a-testunk-az-ellensegunk.html

görgessetek lejjebb és nézzétek meg a videót


basszameg, megláttam a csajt, és felröhögtem.
most egy utolsó érzéketlen szarnak érzem magam (inb4 mert az is vagy), és tuti, hogy van még egy VIP jegyem a pokolba.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 13 2011 01:28pm
Quote (TouchCow @ Mar 13 2011 07:28pm)
basszameg, megláttam a csajt, és felröhögtem.
most egy utolsó érzéketlen szarnak érzem magam (inb4 mert az is vagy), és tuti, hogy van még egy VIP jegyem a pokolba.


nyugi én is elröhögtem magam, szóval nem vagy egyedül
de akkor is durva
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 13 2011 01:30pm
Quote (Rezs @ Mar 13 2011 08:25pm)
te jó kurva élet
hallottatok már erről a betegségről?

http://www.life.hu/gyogyulj/nyugatiorvoslas/20110310-pfeiffer-szindroma-amikor-a-testunk-az-ellensegunk.html

görgessetek lejjebb és nézzétek meg a videót


nem, de baromi sok hasonlóan durva betegségről már igen

néhányan azt mondják, hogy egy társadalom fejlettségét mutatja, hogy bánik a fogyatékosokkal de én néha elgondolkozom azon, hogy ennek mi értelme
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 13 2011 01:32pm
Quote (Rezs @ 13 Mar 2011 20:25)
te jó kurva élet
hallottatok már erről a betegségről?

http://www.life.hu/gyogyulj/nyugatiorvoslas/20110310-pfeiffer-szindroma-amikor-a-testunk-az-ellensegunk.html

görgessetek lejjebb és nézzétek meg a videót


te jó kurva isten
Quote (beni @ 13 Mar 2011 20:30)
nem, de baromi sok hasonlóan durva betegségről már igen

néhányan azt mondják, hogy egy társadalom fejlettségét mutatja, hogy bánik a fogyatékosokkal de én néha elgondolkozom azon, hogy ennek mi értelme


sztem kegyetlenség életbenhagyni...

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 13 2011 01:33pm
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2011 01:33pm
Quote (Rezs @ 13 Mar 2011 20:25)
te jó kurva élet
hallottatok már erről a betegségről?

http://www.life.hu/gyogyulj/nyugatiorvoslas/20110310-pfeiffer-szindroma-amikor-a-testunk-az-ellensegunk.html

görgessetek lejjebb és nézzétek meg a videót


igen durva. Szerintem amikor egy ember számára a születésénél biztos az élethosszig tartó szenvedés, akkor pont életben hagyni a nagyobb szemétség. Miért kell szerencsétleneket évtizedeken keresztül folyamatosan kínozni.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2011 01:33pm
A húsevő baktérium sem egy kedves dolog.

A két röhögő meg a kénköves pokol tüzében fog elégni.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 13 2011 01:34pm
Quote (Rezs @ 13 Mar 2011 21:28)
nyugi én is elröhögtem magam, szóval nem vagy egyedül
de akkor is durva


akkor megnyugodtam :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 13 2011 01:35pm
Quote (CyberPunk666 @ 13 Mar 2011 20:33)
igen durva. Szerintem amikor egy ember számára a születésénél biztos az élethosszig tartó szenvedés, akkor pont életben hagyni a nagyobb szemétség. Miért kell szerencsétleneket évtizedeken keresztül folyamatosan kínozni.


nemtudom, de én nem lennék képes így élnii, hát már az milyen kibaszottul fájhat ha ránézel egy normális emberre aki tud normális életet élni, most ezzel élni bazdmeg, kínzás
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 13 2011 01:36pm
Quote (beni @ 13 Mar 2011 20:30)
nem, de baromi sok hasonlóan durva betegségről már igen

néhányan azt mondják, hogy egy társadalom fejlettségét mutatja, hogy bánik a fogyatékosokkal de én néha elgondolkozom azon, hogy ennek mi értelme


Jártál Grazban például? Rengeteg a tolókocsis az utcán, de nem azért mert direkt oda mennek lakni, hanem abban a városban például megoldották, hogy a mozgássérültek is szabadon közlekedjenek.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2011 01:36pm
Remélem akkor is röhögni fogtok, ha majd a gyereketek ilyen betegséggel születik, mert a nőgyógyász benézte a dolgot az ultrahangon.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272727282729273027315001Next
Closed New Topic New Poll