d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272627272728272927305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 13 2011 09:29am
Quote (bajcli @ Mar 13 2011 03:33pm)




This post was edited by anyd on Mar 13 2011 09:29am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 13 2011 09:32am
Quote (anyd @ 13 Mar 2011 16:29)
http://pics.blameitonthevoices.com/072010/mike_hawk.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=SSxUt6M8%5FFk

http://en.wikipedia.org/wiki/Mianus_(neighborhood)

This post was edited by ace07 on Mar 13 2011 09:33am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Mar 13 2011 09:44am
voltam alma együttes és király l norbi koncerten
hát basszátok meg, ha lesz rá lehetőségetek az utóbbira menjetek el, eléggé cannibal corpse feelingje volt, csak sokkal sokkal szarabb :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Mar 13 2011 10:04am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2011 10:13am
Quote (anyd @ 13 Mar 2011 17:04)
http://m.blog.hu/az/aztadom/image/marcius/ingyen%20porn%C3%B3%20youtube.jpg


nagyobb coolface-szel, és szöveg nélkül jobb lenne :(
ja, és épp fapoltam
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 13 2011 10:17am
valaki tud egy olyan oldalt, ahová mp3-at tudok feltölteni úgy, hogy a profilomba be tudjam tenni tag-be?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Mar 13 2011 10:20am
regelsz bármilyen free weboldalhostingra. teszel rá egy index.html-t hogy ne töröljék és feltöltöd a filet.
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Mar 13 2011 10:22am
Quote (Janou @ 13 Mar 2011 17:17)
valaki tud egy olyan oldalt, ahová mp3-at tudok feltölteni úgy, hogy a profilomba be tudjam tenni tag-be?


Add inkább nekem az fg-t ahelyett, hogy ilyen haszontalan dologra költenéd. coolface.jpg
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Mar 13 2011 10:54am
Quote (Liliomtipro @ 13 Mar 2011 17:44)
voltam alma együttes és király l norbi koncerten
hát basszátok meg, ha lesz rá lehetőségetek az utóbbira menjetek el, eléggé cannibal corpse feelingje volt, csak sokkal sokkal szarabb :D


nekem lett volna rá lehetőségem egy vidéki kis szórakozóhelyen, ahol a tánctér kb feleakkora mint a szobám
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 13 2011 01:25pm
te jó kurva élet
hallottatok már erről a betegségről?

http://www.life.hu/gyogyulj/nyugatiorvoslas/20110310-pfeiffer-szindroma-amikor-a-testunk-az-ellensegunk.html

görgessetek lejjebb és nézzétek meg a videót
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272627272728272927305001Next
Closed New Topic New Poll