Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:31)
bocs h 19 evesen nincs 2 diplomam
vicces hogy valakit a tanulmanyai miatt nezel le (pont te aki kurvara arra verte magat hogy az oxfordon tanul csak mint kiderult focizol - persze ezzel semmi baj nincs nem emiatt itellek el)
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:37)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.
most akkor legyszives olvasd el mit irtam
nem amiatt itellek el h kimesz dolgozni jopenzert te utolso csicska ^^ hanem hogy elciganykodtok fereg modjara
meg amugy is nagy a pofad ahhoz kepest h neked sincs semmid
Quote (tevetava @ 30 May 2012 18:38)
kiemeltem a részeket, amiken fennakadtam
:DDD
1 evvel idosebb mint en le ocsizhet
This post was edited by GoreKnight9 on May 30 2012 10:41am