d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272527262727272827295001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 30 2012 10:38am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:37)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.


kiemeltem a részeket, amiken fennakadtam
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 30 2012 10:38am
jotatopik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2012 10:39am
stay mad guys, i like it.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 10:41am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:31)
bocs h 19 evesen nincs 2 diplomam
vicces hogy valakit a tanulmanyai miatt nezel le (pont te aki kurvara arra verte magat hogy az oxfordon tanul csak mint kiderult focizol - persze ezzel semmi baj nincs nem emiatt itellek el)


Quote (Smat @ 30 May 2012 18:37)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.


most akkor legyszives olvasd el mit irtam
nem amiatt itellek el h kimesz dolgozni jopenzert te utolso csicska ^^ hanem hogy elciganykodtok fereg modjara
meg amugy is nagy a pofad ahhoz kepest h neked sincs semmid


Quote (tevetava @ 30 May 2012 18:38)
kiemeltem a részeket, amiken fennakadtam


:DDD
1 evvel idosebb mint en le ocsizhet


This post was edited by GoreKnight9 on May 30 2012 10:41am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 30 2012 10:42am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:37)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.


es meg buszke is vagy ra, hogy kimenekultetek
nem rossz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 30 2012 10:42am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 18:41)
most akkor legyszives olvasd el mit irtam
nem amiatt itellek el h kimesz dolgozni jopenzert te utolso csicska ^^ hanem hogy elciganykodtok fereg modjara
meg amugy is nagy a pofad ahhoz kepest h neked sincs semmid




:DDD
1 evvel idosebb mint en le ocsizhet


Nem tudom ez neked mióta tolvajkodás, de ok, te megmondod 1800 kilóméterről te senki, te rl fail. Ha annyira irl sztár lennél nem itt vernéd a nyálad ilyen szarokra amik mellesleg hamis állítások és egy harmadik fél szájából jöttek. De te is csak egy korrupt szar senki leszel vagy már az is vagy magyarországon ahogy nagyon sokan mások. Majd ha ez realizálódott benned akkor próbálj meg tükörbe nézni. Te se vagy különb itt senkinél, ugyan olyan megtűrt személy vagy itt mint mindenki más. Attól hogy itt a kis kuckóban van 1-2 pajti akik védik a picsádat(hozzáteszem még1x csak itt) azok irl egy kibaszott szalmaszálat nem tennének odébb érted és el is pusztulhatnál, de ezt te nem tudod felfogni a csöpp agyaddal mert anyádék mindent a picsád alá basznak és így gecinagy királynak érzed magad, csak most elfoglak keseríteni. Te egy senki vagy, egy SENKI. Jobb ha hozzászoksz hogy te sem vagy másabb mint a többi 80-100 ember aki ide jár minden nap.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:42am
Quote (tevetava @ 30 May 2012 16:38)
kiemeltem a részeket, amiken fennakadtam


Jó most te meg 16 évesen megszakérted, grat.
Tudod te mennyit keres egy magyar edző/másodedző nb3-megye 1-2ben? Te nem tudod, de én igen.
Tudod te mennyit keres egy angol edző/másodedző a 3-4-5. osztályban? Te ezt sem tudod, de én igen.

Owned jel etc.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 10:43am
Quote (Smat @ 30 May 2012 17:37)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.


1, az ottani diplomásoknál is többet fogsz keresni? Csak mert így lenne fair az összehasonlítás.
2, mióta határoz meg egy ember az, hogy mennyit keres. Léteznek kőgazdas suttyók is, nem értem a kettő közötti összefüggést.
3, már kettőnél is többször nyertem vörösbort, bár ha a világbajnokságra gondoltál, akkor nem értem, mert ahhoz neked sincsen még semmi közöd. miért vársz el mástól olyat amit még te sem tudsz?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:48am
Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 16:43)
1, az ottani diplomásoknál is többet fogsz keresni? Csak mert így lenne fair az összehasonlítás.
2, mióta határoz meg egy ember az, hogy mennyit keres. Léteznek kőgazdas suttyók is, nem értem a kettő közötti összefüggést.
3, már kettőnél is többször nyertem vörösbort, bár ha a világbajnokságra gondoltál, akkor nem értem, mert ahhoz neked sincsen még semmi közöd. miért vársz el mástól olyat amit még te sem tudsz?


1. Van egy alap fizetése ennek a "szakmának" úgy ahogy minden másnak is, szóval erre nem tudok se igennel se nemmel válaszolni.
2. Pontosan, lásd rrct, buta mint a faszom hiába van "nemzetközi" érettségije.
3. Jó akkor legyünk reálisak. Focizott már angliában olyan szinten ahol az emberek a magyar minimálbér(itt most 65k hufra gondolok mert ez ugrott be valamiért) háromszorosát kapják egy héten?
3 kicsi kettes a szám felett. Nem én nem kapok érte pénzt, de jövőre már ott leszek mert kiöregedett a mostani első csapat kapusa és engem is felhívtak hogy igen mehetek hozzájuk július közepétől edzeni.

Hf.
Member
Posts: 3,087
Joined: Jun 6 2009
Gold: 200.00
May 30 2012 10:49am
kettő 37-es között egy 73-as marha jól esik, fő a változatosság
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272527262727272827295001Next
Closed New Topic New Poll