Quote (sylke @ Mar 13 2011 10:23am)
hajnal 4 fele itt volt
inb4 nincs életem h addig itt basztam magam
Quote (sylke @ Mar 13 2011 10:29am)
AKKOR SZARD LE H NORMÁLISAN VÁLASZOLTAM TE +!T/%Z %BHDF
bocs, hogy alapból nálam az a normális ha valaki értelmesen válaszol, de ha neked erre igényed van akkor:
KÜLÖN KÖSZÖNETET SZERETNÉK NYILVÁNÍTANI SYLKÉNEK, MERT EGYSZER AZ ÉLETBEN NORMÁLISANVÁLASZOLT