Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 16:31)
bocs h 19 evesen nincs 2 diplomam
vicces hogy valakit a tanulmanyai miatt nezel le (pont te aki kurvara arra verte magat hogy az oxfordon tanul csak mint kiderult focizol - persze ezzel semmi baj nincs nem emiatt itellek el)
Mégis a magyar pénz tízszeresét fogom megkeresni ezzel a munkával még akkor is ha csak egy városi semmi csapathoz jutok el mint másodedző, de np, te már éltél itt, sőt neked már 3 diplomád is van angliából, meg már kétszer nyertél nekik vbt.
Na menjél játsszál a faszoddal öcsi.