Quote (szabika @ 13 Mar 2011 13:20)
elszálgultott egy rendőrautó az utcánkban
még sosem láttam itt kopszot
jó hogy 15 perce fejeztem be a brigéciolos mosást, mert most igazoltattak volna érte az tuti, személyim meg nincs ^^
Egyszer csak bezárnak már végre. :C