Quote (RRC @ 5 Feb 2014 14:01)
szerintem szivj el mellé egy cigit, az eléggé meghajt
Quote (Fej @ 5 Feb 2014 14:06)
faterom míg cigizett a puha dobozos barna szofit szivta, nekem az mindig segitett

nem cigizem, pedig szaráshoz tényleg numero uno fühl lehet
Quote (-joey- @ 5 Feb 2014 14:04)
Én egy kis savanyúkáposztát ajánlanék a tejeskávé mellé, biztos ami biztos.
ezt még tolnám is ha lenne, de úgy érzem így is mindjárt dolgozik a kv, full of win