d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272327242725272627275001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 30 2012 10:11am
Quote (josheide @ May 30 2012 06:09pm)
Az gáz ha én nem tudom ők kik ?


elismert meleg pornósok
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 30 2012 10:11am
Quote (Nerz8 @ 30 May 2012 12:29)
http://1.1.1.4/bmi/2.imgland.net/wxz73j.png

wat


henet
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:12am
Quote (josheide @ 30 May 2012 16:09)
Az gáz ha én nem tudom ők kik ?


Angol válogatott labdarúgók, igaz hogy csak volt, de még mindig aktív mind a kettő.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 30 2012 10:12am
Quote (jarabekg @ 30 May 2012 18:11)
mondjuk ilyesmit illik tudni, angol focisztárok


magyar focistát tudnék mondani kettőt legfeljebb, az is puskás meg dzsudzsák, nem hogy angolt :lol:
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 10:13am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:08)
Am ha leszarod akkor minek írsz rá?

Én is leszarom hogy te leszarod, te soha nem fogsz a közelükbe kerülni, és soha nem leszel olyan jó mint ők. Törődj bele.


:DDDDDDDDDDD
ma befizettem valaminek az utolso reszletet

befizettem
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 30 2012 10:13am
Quote (Smat @ 30 May 2012 17:12)
Angol válogatott labdarúgók, igaz hogy csak volt, de még mindig aktív mind a kettő.


Én meg már találkoztam illés bélával az mtkból. >>
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 30 2012 10:13am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:08)
Am ha leszarod akkor minek írsz rá?

Én is leszarom hogy te leszarod, te soha nem fogsz a közelükbe kerülni, és soha nem leszel olyan jó mint ők. Törődj bele.


!!!!!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 30 2012 10:14am
Quote (GoreKnight9 @ 30 May 2012 16:13)
:DDDDDDDDDDD
ma befizettem valaminek az utolso reszletet

befizettem


Aha aha, jó visszavágás te senki. :D
Simi simi.

Quote (CyberPunk666 @ 30 May 2012 16:13)
Én meg már találkoztam illés bélával az mtkból. >>


Gera Zoli>
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 30 2012 10:17am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:08)
Am ha leszarod akkor minek írsz rá?

Én is leszarom hogy te leszarod, te soha nem fogsz a közelükbe kerülni, és soha nem leszel olyan jó mint ők. Törődj bele.


implying te leszel
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 30 2012 10:17am
Quote (Smat @ 30 May 2012 18:14)
Aha aha, jó visszavágás te senki. :D
Simi simi.



Gera Zoli>


senki vs rand aki menekull a szajbakurt cigany csaladjaval mert tul sok hitelt vettek fel
igen inkabb senki vagyok :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272327242725272627275001Next
Closed New Topic New Poll