d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1272227232724272527265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 07:54pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 01:53am)
gonosz vagy :D

:(
A világ a gonosz
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 07:56pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 02:54am)
:(
A világ a gonosz


mi van a csajjal a képeken?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:00pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 01:56am)
mi van a csajjal a képeken?

Már rég nem játszik/fórumozik.
Én meg skizofrén vagyok.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 08:01pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 03:00am)
Már rég nem játszik/fórumozik.
Én meg skizofrén vagyok.


némcséndzselj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:02pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 02:01am)
némcséndzselj

Szeretem a szerepjátékokat. :D
De amúgy az lesz a következő, így hogy rainbow orb megvan^
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 08:03pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 03:02am)
Szeretem a szerepjátékokat. :D
De amúgy az lesz a következő, így hogy rainbow orb megvan^


add ki magad nőnek, amíg összegyűlik a másfél ká
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:07pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 02:03am)
add ki magad nőnek, amíg összegyűlik a másfél ká

Nem sikerült eddig se. Lehet le kellett volna cserélnem a képeket, csoscosokre'
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 12 2011 08:08pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 03:07am)
Nem sikerült eddig se. Lehet le kellett volna cserélnem a képeket, csoscosokre'


miért vannak? :drool:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:12pm
Quote (A122 @ Mar 13 2011 02:08am)
miért vannak?  :drool:

Nem a krisztáról, de természetesen. Elég nagy fapper vagyok.
Linda is csak egy kicsit mutatott, aztán már 2k fgket kap ajándékba :(
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 12 2011 08:14pm
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 04:12am)
Nem a krisztáról, de természetesen. Elég nagy fapper vagyok.
Linda is csak egy kicsit mutatott, aztán már 2k fgket kap ajándékba :(


Igen pont azért kaptam : )))

Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 04:16am)
Jaj, még nem alszol?:DD
Nem azért írtam, csak irigykedem.


Na majd Rezs drága tuti mindjárt ír valami okosat.

This post was edited by LindaPpP on Mar 12 2011 08:17pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272227232724272527265001Next
Closed New Topic New Poll