Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 04:12am)
Nem a krisztáról, de természetesen. Elég nagy fapper vagyok.
Linda is csak egy kicsit mutatott, aztán már 2k fgket kap ajándékba

Igen pont azért kaptam : )))
Quote (Christine21 @ Mar 13 2011 04:16am)
Jaj, még nem alszol?:DD
Nem azért írtam, csak irigykedem.
Na majd Rezs drága tuti mindjárt ír valami okosat.
This post was edited by LindaPpP on Mar 12 2011 08:17pm