d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1272127222723272427255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 5 2014 05:58am
Quote (Fej @ Feb 5 2014 11:39am)
akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik

amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni


Quote (zsansaccount @ Feb 5 2014 11:46am)
én úgy tudom, h joey is hosszú évekig keményen cigizett


This. Úgy három évvel ezelőttig aktív dohányos voltam 1-1 év kihagyással. Azért lettem kocadohányos, mert:

1. Ahogy Jara is mondta, kellemetlen a bagószag, állandó jelleggel nem tudom elviselni.

2. Olyan szinten drága már, hogy sajnálnám magamtól azt a havi több tízezret.

3. Néha tagadhatatlanul jól esik. Pl. amikor sok a stressz, veszek egy dobozzal és 3-4 nap alatt elpöfékelem. Vagy ha cimborákkal vagyok, és ivászat van. Nagyobb sörözést, vagy fesztiválozást nem tudok elképzelni cigi nélkül.

This post was edited by -joey- on Feb 5 2014 06:00am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 5 2014 06:02am
Quote (-joey- @ 5 Feb 2014 12:58)
This. Úgy három évvel ezelőttig aktív dohányos voltam 1-1 év kihagyással. Azért lettem kocadohányos, mert:

1. Ahogy Jara is mondta, kellemetlen a bagószag, állandó jelleggel nem tudom elviselni.

2. Olyan szinten drága már, hogy sajnálnám magamtól azt a havi több tízezret.

3. Néha tagadhatatlanul jól esik. Pl. amikor sok a stressz, veszek egy dobozzal és 3-4 nap alatt elpöfékelem. Vagy ha cimborákkal vagyok, és ivászat van. Nagyobb sörözést, vagy fesztiválozást nem tudok elképzelni cigi nélkül.


i see :D

3.: arra ott a móka, én is lassan bevásárolok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2014 06:03am
Quote (Anarkin @ Feb 5 2014 01:02pm)
i see :D

3.: arra ott a móka, én is lassan bevásárolok


tfw én most mókázom
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 5 2014 06:12am
Quote (-joey- @ 5 Feb 2014 11:58)
This. Úgy három évvel ezelőttig aktív dohányos voltam 1-1 év kihagyással. Azért lettem kocadohányos, mert:

1. Ahogy Jara is mondta, kellemetlen a bagószag, állandó jelleggel nem tudom elviselni.

2. Olyan szinten drága már, hogy sajnálnám magamtól azt a havi több tízezret.

3. Néha tagadhatatlanul jól esik. Pl. amikor sok a stressz, veszek egy dobozzal és 3-4 nap alatt elpöfékelem. Vagy ha cimborákkal vagyok, és ivászat van. Nagyobb sörözést, vagy fesztiválozást nem tudok elképzelni cigi nélkül.


This, néha jól esik elfüstölni 1-2 cigit, esetleg 1 dobozt pár nap alatt, de az hogy rendszeresen az nn.

Ja és

Kid??????????!?!?!?!!
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Feb 5 2014 06:14am
tfw nem ettél még ma semmit, és legalabb 2 ora még amire tudsz magadba tömni vmit

This post was edited by qkatz on Feb 5 2014 06:14am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 5 2014 06:14am
afk, veszek egy doboz cigit mert egészséges
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 5 2014 06:16am
Quote (RRC @ Feb 5 2014 01:14pm)
afk, veszek egy doboz cigit mert egészséges


Én ma elmentem egy dohánybolt előtt de megáltam, hogy ne vegyek
pedig most h melózok a cégnél néha kurvajó lenne kimenni főnökkel bagzani egyet kaja után etc
de ha már 2 hete nem gyújtottam rá akkor mostminek.jpeg
majd úgyis bagózom eleget ha itt lesz az asszony mindig belevisz a rosszba
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 5 2014 06:19am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2014 12:16)
Én ma elmentem egy dohánybolt előtt de megáltam, hogy ne vegyek
pedig most h melózok a cégnél néha kurvajó lenne kimenni főnökkel bagzani egyet kaja után etc
de ha már 2 hete nem gyújtottam rá akkor mostminek.jpeg
majd úgyis bagózom eleget ha itt lesz az asszony mindig belevisz a rosszba


Rejtett finn a szentem post. :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 5 2014 06:19am
Quote (Vismajor @ 5 Feb 2014 14:16)
Én ma elmentem egy dohánybolt előtt de megáltam, hogy ne vegyek
pedig most h melózok a cégnél néha kurvajó lenne kimenni főnökkel bagzani egyet kaja után etc
de ha már 2 hete nem gyújtottam rá akkor mostminek.jpeg
majd úgyis bagózom eleget ha itt lesz az asszony mindig belevisz a rosszba


én tegnap voltam fodrásznál (van ott egy dohánybolt is) és 5 percig álltam kint és harcoltam magammal, h ne menjek be venni 1 dobozzal
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2014 06:21am
nekem általában nincs ilyen bajom, mivel vagy nincs rá pénzem, vagy inkább már kajára költöm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272127222723272427255001Next
Closed New Topic New Poll