Quote (Fej @ Feb 5 2014 11:39am)
akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik
amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni
Quote (zsansaccount @ Feb 5 2014 11:46am)
én úgy tudom, h joey is hosszú évekig keményen cigizett
This. Úgy három évvel ezelőttig aktív dohányos voltam 1-1 év kihagyással. Azért lettem kocadohányos, mert:
1. Ahogy Jara is mondta, kellemetlen a bagószag, állandó jelleggel nem tudom elviselni.
2. Olyan szinten drága már, hogy sajnálnám magamtól azt a havi több tízezret.
3. Néha tagadhatatlanul jól esik. Pl. amikor sok a stressz, veszek egy dobozzal és 3-4 nap alatt elpöfékelem. Vagy ha cimborákkal vagyok, és ivászat van. Nagyobb sörözést, vagy fesztiválozást nem tudok elképzelni cigi nélkül.
This post was edited by -joey- on Feb 5 2014 06:00am