d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1272027212722272327245001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 5 2014 02:40am
Quote (putincykavodka @ 5 Feb 2014 03:07)
Tfw oregszik a sub


30 ev mulva mar a topikok 90%a egeszsegugyi tanacsokrol fog szolni


te akkor is a bmen leszel
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 5 2014 03:33am
Quote (Anarkin @ Feb 5 2014 01:46am)
day10, flawless victory
ma már nem is szúrt úgy mindenem, mint aki az utolsókat rúgja (mint az elmúlt 3 napban)

ha rá gondolok még mindig fel tudom pumpálni az agyam, hogy kiszaladok és rágyújtok, de már sokkal könnyebb kezelni a szituációt


Az első 3-4 hét a kritikus, utána látványosan javul a helyzet.

Én gyakran átélem, mert kocadohányos vagyok, amikor masszívabb bulik vannak, vagy épp jól esik rágyújtok pár napra, aztán hetekig-hónapokig semmi.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 5 2014 04:35am
Quote (hedgehogsword @ 5 Feb 2014 01:36)
tfw 84 éves nagyapámmal asszem utoljára beszéltem úgy, hogy még (részben) ép elméjű volt.. :( 2-3 napja agyi infarktusa lehetett és már ma is képzelődött de ez csak rosszabb lesz, napjai vannak hátra max


sajnálom

Quote (Saenchai @ 5 Feb 2014 02:00)
nmagon olvasgatom a hozzászólásokat a The World's End-nél


http://1.ii.gl/6oHny.png

http://2.imgland.net/x0ZtS.png

http://1.imgland.net/if5Vde.png

tfw


ez meg nem gyenge
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2014 04:36am
Quote (hedgehogsword @ Feb 5 2014 12:36am)
tfw 84 éves nagyapámmal asszem utoljára beszéltem úgy, hogy még (részben) ép elméjű volt.. :( 2-3 napja agyi infarktusa lehetett és már ma is képzelődött de ez csak rosszabb lesz, napjai vannak hátra max


Szerintem király hogy 84 évesen még él, én csak 1 nagypapám ismertem és ő is viszonylag hamar meghalt :(
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 5 2014 04:37am
Quote (zsansaccount @ 5 Feb 2014 00:27)
sajna semmi krémem nincs, a zuhanyt próbáltam, de megpróbálom megint vmi meleggel lazítani meg tornáztatni, köszi!


még ma is fáj, mint az állat. de lehet, h a tornáztatás nem volt jó, igazából nem tudtam, h milyen gyakorlatokat csináljak, csak próbáltam nyújtani, meg a fejem mozgatni..
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 5 2014 04:38am
Quote (zsansaccount @ Feb 5 2014 11:37am)
még ma is fáj, mint az állat. de lehet, h a tornáztatás nem volt jó, igazából nem tudtam, h milyen gyakorlatokat csináljak, csak próbáltam nyújtani, meg a fejem mozgatni..


nyujtani csak nagyon ovatosan. probálj sok folyadékot inni hátha izülettel van baj
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 5 2014 04:39am
Quote (-joey- @ Feb 5 2014 10:33am)
Az első 3-4 hét a kritikus, utána látványosan javul a helyzet.

Én gyakran átélem, mert kocadohányos vagyok, amikor masszívabb bulik vannak, vagy épp jól esik rágyújtok pár napra, aztán hetekig-hónapokig semmi.


akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik

amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Feb 5 2014 04:46am
Quote (anyd @ 5 Feb 2014 12:38)
nyujtani csak nagyon ovatosan. probálj sok folyadékot inni hátha izülettel van baj


jaja iszok, remélem estére jobb lesz, mert konkrétan este felébredtem minden alkalommal, mikor fordultam :D

Quote (Fej @ 5 Feb 2014 12:39)
akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik

amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni


én úgy tudom, h joey is hosszú évekig keményen cigizett
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 5 2014 04:53am
Quote (Fej @ Feb 5 2014 11:39am)
akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik

amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni


Budos, szar iz lesz tole a szadban, meg jozanon fel is fogod, hogy faszsag az egesz, reszegen meg legyoz a nikotin fuggoseg.

Nem tudom mit nem lehet erteni a kocadohanyzason.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 5 2014 05:55am
Quote (-joey- @ 5 Feb 2014 10:33)
Az első 3-4 hét a kritikus, utána látványosan javul a helyzet.

Én gyakran átélem, mert kocadohányos vagyok, amikor masszívabb bulik vannak, vagy épp jól esik rágyújtok pár napra, aztán hetekig-hónapokig semmi.


de azon mi "olyan", ha egy este buliban elszívsz egy doboz cigit 2 havonta? semmi következménye nincs

mármint én 9 évig szünet nélkül toltam, és sajnos nem társaságcentrikusan
Go Back To Magyar Topic List
Prev1272027212722272327245001Next
Closed New Topic New Poll