Quote (anyd @ 5 Feb 2014 12:38)
nyujtani csak nagyon ovatosan. probálj sok folyadékot inni hátha izülettel van baj
jaja iszok, remélem estére jobb lesz, mert konkrétan este felébredtem minden alkalommal, mikor fordultam
Quote (Fej @ 5 Feb 2014 12:39)
akkor megsem eled at, illetve annak hogy te bulikon elkocazol par cigit, es utana nem gyujtasz ra hetekig, nem sok koze van ahoz, hogy valaki eveken tarto aktiv dohanyzas utan leszokik
amugy ezt a kocadohanyzast sose fogom megerteni
én úgy tudom, h joey is hosszú évekig keményen cigizett