Quote (anyd @ 4 Feb 2014 17:29)
én ilyenkor forró fürdőben szoktam ázni, majd kicsit tornáztatom és kemény ágyra fekvés
Quote (josheide @ 4 Feb 2014 17:30)
jegakkut mikrozz meg, csavard bele egy torolkozobe es rakd a hatadra.
Quote (Smat @ 4 Feb 2014 18:09)
Amit a Levi mondd.
Én még wick-et is szoktam rátolni, kellemes meleg érzés, az illata is tök jó, ráfekszel hassal az ágyra és úgy tornáztatod, kb 10 perc alatt érezni fogod a hatását, gl.
sajna semmi krémem nincs, a zuhanyt próbáltam, de megpróbálom megint vmi meleggel lazítani meg tornáztatni, köszi!