Quote (ace07 @ Mar 12 2011 11:25pm)
biztos mert nem köszöntél be randi előtt
ez lehet, pedig gondolkodtam rajta
szarás előtt beköszöntem, és az sikerült is!
holnap akkor majd beköszönök randi előtt, most megyek aludni: Jóéjt!
ja és ofc kiverem aztán lefexek a gecibe
This post was edited by jarabekg on Mar 12 2011 04:28pm