d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1271272273274275473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 20 2021 05:38am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 12:18)
Igen, akkor Sunyimarci is visszajönne legalább.


beszéltem sunyimarcival és annyira szétbaszták a játékot hogy már sose fog visszajönni
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 05:38am
Quote (MarcusD @ Nov 20 2021 12:38pm)
beszéltem sunyimarcival és annyira szétbaszták a játékot hogy már sose fog visszajönni



Ty info.
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:44am
vs
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 05:56am
miért basszák szét a játékomat
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 06:34am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 12:56pm)
miért basszák szét a játékomat


a casual patkányok miatt van
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 06:37am
mocart menjen vissza az idoben asztralisan, es intezze el, hogy ne basszak el a gamet
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 20 2021 07:15am
most úgy tesz az aki panaszkodik a changekre - amiket nem is ismerünk - mintha lenne pvp a gameben
leszámítva azt h a community bohóckodik ilyenekkel h mit nem szabad hordani meg csinálni, hogy úgy tűnjön mintha lenne
pls no, stop

// szokásos megnyilvánulásom a pvpről, semmi új

ezzel szemben teljesen standard kell hogy legyen minden gameben hogy mi döntjük el hogy hogyan castolunk
lásd az összes többi játék az univerzumban
úgyh tessék átírni a röhejes "pvp ruleokat", és beírni amellé h nem lehet wispet hordani (:DD) azt h mit nem csinálhat mostantól a pala
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 07:24am
Quote (Anarkin @ Nov 20 2021 02:15pm)
most úgy tesz az aki panaszkodik a changekre - amiket nem is ismerünk - mintha lenne pvp a gameben
leszámítva azt h a community bohóckodik ilyenekkel h mit nem szabad hordani meg csinálni, hogy úgy tűnjön mintha lenne
pls no, stop

// szokásos megnyilvánulásom a pvpről, semmi új

ezzel szemben teljesen standard kell hogy legyen minden gameben hogy mi döntjük el hogy hogyan castolunk
lásd az összes többi játék az univerzumban
úgyh tessék átírni a röhejes "pvp ruleokat", és beírni amellé h nem lehet wispet hordani (:DD) azt h mit nem csinálhat mostantól a pala


Nem hiszem, hogy kifejezetten pvp-ről szólt a mondanivalóm, már csak azért se, mert nem vagyok pvp-s, sosem voltam, úgyhogy nem szeretnék úgy tenni, mint aki ért hozzá. .

De azt amúgy nálad észrevettem már, hogy te kategorikusan elutasítasz minden pvp kontextust a D2-ben.
Attól még, hogy te 99%-ban XP-t farmolsz, még igenis van pvp része a játéknak. Ha nem lenne, akkor nem a pvp itemek lennének a legdrágább cuccok a játékban.

Visszatérve az alap témára: eddig volt 2 db instant skilled: jobb klikk, bal klikk, patch után meg lesz 8+. Aki szerint ez nem lényeges gameplay változtatás, az segghülye a játékhoz.

Ezért írtam, hogy elkezdődött.

This post was edited by -joey- on Nov 20 2021 07:27am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 20 2021 07:34am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 14:24)
Nem hiszem, hogy kifejezetten pvp-ről szólt a mondanivalóm, már csak azért se, mert nem vagyok pvp-s, sosem voltam, úgyhogy nem szeretnék úgy tenni, mint aki ért hozzá. .

De azt amúgy nálad észrevettem már, hogy te kategorikusan elutasítasz minden pvp kontextust a D2-ben.
Attól még, hogy te 99%-ban XP-t farmolsz, még igenis van pvp része a játéknak. Ha nem lenne, akkor nem a pvp itemek lennének a legdrágább cuccok a játékban.

Visszatérve az alap témára: eddig volt 2 db instant skilled: jobb klikk, bal klikk, patch után meg lesz 8+. Aki szerint ez nem lényeges gameplay változtatás, az segghülye a játékhoz.


természetesen lényeges változtatás, ezért csinálják
és egy végtelenül pozitív fajta

a pvp-t majd utána húzzák (és a 400 meglévő rule mellé addolnak majd másik 200-at)
ahogy mindig is tették
és ha lennének aktív patchek új RWkkel, új karakterrel, stb, akkor tennék is

abszolút nulla problémát vagy kérdőjelet látok a témában

magam is szeretek pvpvel bohóckodni amúgy
de komolyan nem tudom venni onnantól kezdve h bizalmi alapon megy az h milyen itemek nincsenek rajtam -- és random emberek döntik el hogy mit lehet és mit nem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 07:35am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 14:24)
Nem hiszem, hogy kifejezetten pvp-ről szólt a mondanivalóm, már csak azért se, mert nem vagyok pvp-s, sosem voltam, úgyhogy nem szeretnék úgy tenni, mint aki ért hozzá. .

De azt amúgy nálad észrevettem már, hogy te kategorikusan elutasítasz minden pvp kontextust a D2-ben.
Attól még, hogy te 99%-ban XP-t farmolsz, még igenis van pvp része a játéknak. Ha nem lenne, akkor nem a pvp itemek lennének a legdrágább cuccok a játékban.

Visszatérve az alap témára: eddig volt 2 db instant skilled: jobb klikk, bal klikk, patch után meg lesz 8+. Aki szerint ez nem lényeges gameplay változtatás, az segghülye a játékhoz.

Ezért írtam, hogy elkezdődött.


mert most olyan kurva nehéz behotkeyelni egy abilityt, megnyomni a hotkeyt meg kattintani egyet
nagy mechanikai kihívások
Go Back To Magyar Topic List
Prev1271272273274275473Next
Add Reply New Topic New Poll