Quote (tevetava @ 3 Feb 2014 20:13)
pedig az elte tényleg zsír. ha pl közgazdász képzést akarsz, én odamennék
igazából halvány fogalmam sincs a Mo-i egyetemekről, egy kurva gimnazista vagyok, de kösz a tippet
Quote (BmA_BeMyAngel @ 3 Feb 2014 20:19)
már miért lenne fos?
ezt kérdezd meg rrc és anarkin kollégától
This post was edited by MarcusD on Feb 3 2014 01:20pm