pm profilenn girl, de kíváncsi vagyok. egy akkora állat sofőrünk volt, h az beszarás és mindig elcsodálkoztatott a szép mosolya, amikor bőnyögött vmit a pali, pl.: nem tudta a megállókat meg mikor átvitt batyiról a kossuthra, akkor benyőgi, h következő megálló a kossuth tér, átmegyünk vizibuszba és úgy megyünk át a másik oldalra

és ilyenekkel szórakoztatott végig.