Quote (Saenchai @ 3 Feb 2014 13:02)
az érzés, amikor rájössz, hogy a pénteki vizsga valójában szerdán lesz, csak benézted a dátumot
feels szabika, enber
nekem is volt egyszer olyan, hogy felmentem budapestre, mivel azt hittem vizsgám lesz és ott a teremben derült ki, hogy totál benéztem a dátumot és a vizsga már rég megvolt egy korábbi napon
akkor elég szabikának éreztem magam én is