d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1271527162717271827195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2014 03:38am
Quote (sylke @ 2 Feb 2014 23:30)
>macska
>nem kibaszni a picsába


amúgy ez
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 3 2014 06:02am
az érzés, amikor rájössz, hogy a pénteki vizsga valójában szerdán lesz, csak benézted a dátumot

feels szabika, enber
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Feb 3 2014 06:26am
Quote (Saenchai @ 3 Feb 2014 13:02)
az érzés, amikor rájössz, hogy a pénteki vizsga valójában szerdán lesz, csak benézted a dátumot

feels szabika, enber


nekem is volt egyszer olyan, hogy felmentem budapestre, mivel azt hittem vizsgám lesz és ott a teremben derült ki, hogy totál benéztem a dátumot és a vizsga már rég megvolt egy korábbi napon

akkor elég szabikának éreztem magam én is
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2014 06:27am
Quote (Saenchai @ 3 Feb 2014 14:02)
az érzés, amikor rájössz, hogy a pénteki vizsga valójában szerdán lesz, csak benézted a dátumot

feels szabika, enber


februárban még vizsgázol? hát nem irigyellek :D
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 3 2014 06:34am
Quote (RRC @ Feb 3 2014 02:27pm)
februárban még vizsgázol? hát nem irigyellek :D


mivel csóró az egyetem, ezért 2 ünnep között meg után szünetelt a vizsgaidőszakunk, hogy spóroljanak kicsit a fűtéssel (mondjuk most sokkal hidegebb van, mint akkor, szóval még szarabbul jöttek ki szerintem), ezért ezen a héten még nekünk tart a vizsgaidőszak

amúgy nem kell sajnálni, 2 hete semmit nem csinálok :(
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 3 2014 06:37am
Holnap nekem is vizsga, aztán havaj
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2014 08:58am
voltam fodrásznál és levágattam a vizsgaidőszak hajat, megint qt alpha male
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 3 2014 08:59am
Quote (szabika @ 2 Feb 2014 23:28)
burzsujék, értjük


nem burzsuj, csak kipakoltam bátyám szobáját miután elment

persze miután visszajön, pakolhatok vissza mindent :(
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 3 2014 09:00am
Quote (MarcusD @ Feb 3 2014 03:59pm)
nem burzsuj, csak kipakoltam bátyám szobáját miután elment

persze miután visszajön, pakolhatok vissza mindent :(


akkor mi a fasznak pakoltal ki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 3 2014 09:00am
Quote (Fej @ 3 Feb 2014 17:00)
akkor mi a fasznak pakoltal ki


mert dagadt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1271527162717271827195001Next
Closed New Topic New Poll