d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1271527162717271827195001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 05:27am
úúú Rezs ... úú
Mar 12 2011 05:31am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 12 2011 07:52am
a vonaton mellettem ulo bolcsesz kinezetu csaj azt csinalja, hogy a vonatra felszallokat/leszallokat lefotozza, majd rajuk zoomol es megnezi

BLOODY HELL WTF???
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Mar 12 2011 08:02am
Quote (szabika @ 12 Mar 2011 14:52)
a vonaton mellettem ulo bolcsesz kinezetu csaj azt csinalja, hogy a vonatra felszallokat/leszallokat lefotozza, majd rajuk zoomol es megnezi

BLOODY HELL WTF???


ki is veri rájuk?
Mar 12 2011 08:10am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Mar 12 2011 08:14am
Quote (szabika @ 12 Mar 2011 14:52)
a vonaton mellettem ulo bolcsesz kinezetu csaj azt csinalja, hogy a vonatra felszallokat/leszallokat lefotozza, majd rajuk zoomol es megnezi

BLOODY HELL WTF???


biztos csak rosszul lát...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2011 08:29am
tegnap a lengyel cserediákokkal bementünk discoba
hátfujdegusztustalanvolt te jó kurva élet
emberek ezt hogy élvezhetik.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 12 2011 08:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Mar 2011 19:29)
tegnap a lengyel cserediákokkal bementünk discoba
hátfujdegusztustalanvolt te jó kurva élet
emberek ezt hogy élvezhetik.


Azok nem emberek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2011 08:30am
Quote (josheide @ 12 Mar 2011 15:30)
Azok nem emberek.


de még be is voltam baszva és úgysem bírtam elviselni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 12 2011 08:43am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 12 2011 01:20am)
értem. voltál szavazni?

trololo.


Amúgy valami olyan rendszer kéne, hogy a negyedik év végén, az aktuálisan kormányon lévő pártnak ténylegesen be kéne mutatnia az elért eredményeit és ezt egy független bizottság ítélné meg -korrupt modok- aszerint, hogy az időintervallumnak és az aktuális helyzeteknek megfelelően mennyire volt hatékony az adott kormány. És nem lenne az, hogy a leköszönéskor azzal jönnének, hogy hát a nemzetközi viszonyok nem tették lehetővé, de lett csinálva' 100km autópálya, cas.

Ha már összevissza lopkodják magukat a különböző pályázati pénzékből meg kitudja miből akkor tegyenek is le valamit az asztalra, ilyen felelősségteljes munkakörben eléggé-igencsak elvárható. És ha a bizottság, aki megítéli a munkájukat -egyébként ezek lehetnének külföldi (hogy tényleg függetlenek legyenek) szakemberek, szociológusok, közgazdászok, politikusok ofc, akármik- nem tartja arányosnak a 4 év kormányzási időt és az elvégzett munkát, akkor többet nem lehetnének köztisztviselők az adott kormány tagjai.

Mert ez a rendszer ami most megy, akármennyire idiótázol meg barmozol a postjaim után, én nagyon is úgy vélem, hogy nem működik, mert nem veszik komolyan amit csinálnak.
Mindig beugrik mostanában a Lázár János nyilatkozata, amikor a 600ezer/hó bérelt kocsijáról kérdezték és akkor duzzogva mondta, hogy hát jó, akkor lemond róla, de szerinte a megfelelő munkaeszközöket biztosítani kell a képviselők számára.
A nyomorultak meg menjenek a gyárba 60 ezerért, mert most válság van. Az adójuk felét meg a Lázár János audijának a tankolására költjük.
És nem kell most jönni azzal, hogy "de a gyári munkások adójához képest a Lázár János autójának a költségei elenyészőek".. igen, azok. Én ugyanígy vagyok a szavazással. Nem megyek el mert elenyésző és amúgy sem bízok meg -ilyen keretek között- egyikben sem. Nyilván sokat számítana a szavazat, ha érdemes lenne akárkire is szavaznom el is mennék.
Másrészt, ebből a példából kifolyólag, ha gyárban dolgoznék és a nyomorult adóforintjaimra gondolnék, meg arra, hogy amit egy év alatt összeadózok, abból Lázár János a megfelelő munkaeszközeit -audi a6, 600k/hó- bérli, hát nem tudom, elég demoralizálóan hatna.

Én meg valahogy nem tudok úgy lenni, hogy; "dehát' jó a társaság, van kaja, bulizni is elszoktunk menni, be kell osztani ami van, de azért jól megvagyunk"
Amúgy nem is lenne bajom azzal, hogy a fizetését -szerintem nem is abból fizette a kocsit, hanem a pártkasszából- ilyen faszságokra költi, ha normálisan végezné a munkáját és kézzelfogható eredményeket volna képes felmutatni. Akkor nyugodt lennék, hogy ezek a sokiskolás, képzett, felelősségteljes hivatásukat jól ellátó, érdemes emberek töltik be a posztokat és csinálnám a munkát 60ezerért a gyárban, mert tudnám, hogy jól használják fel a befizetett adómat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1271527162717271827195001Next
Closed New Topic New Poll