d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1271127122713271427155001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 11 2011 04:14pm
Quote (szabika @ Mar 11 2011 09:50pm)
Újabb 800 millió Orbán Viktor
és Schmitt Pál védelmére
A terrorfenyegetettségre hivatkozva közbeszerzés nem lesz, nem mondják meg, hogy mire költik.

Egyik se különb mint a másik, de azért mindennap egymást csesztetik. Cirkusz.
Az emberek meg azon vitatkoznak, hogy fidesz mszp jobbik lmp etc. Csak arra jók, hogy addig se unatkozz meg, hogy hamarabb elkapjon az infarktus.
Aztán meg élj ahogy akarsz/tudsz, hisz demokrácia van, olllééééé.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 11 2011 04:15pm
Quote (Christine21 @ Mar 11 2011 11:14pm)
Egyik se különb mint a másik, de azért mindennap egymást csesztetik. Cirkusz.
Az emberek meg azon vitatkoznak, hogy fidesz mszp jobbik lmp etc. Csak arra jók, hogy addig se unatkozz meg, hogy hamarabb elkapjon az infarktus.
Aztán meg élj ahogy akarsz/tudsz, hisz demokrácia van, olllééééé.


kérlek, te ne politizálj

abból jó még nem sült ki
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 11 2011 04:15pm
Quote (szabika @ Mar 11 2011 10:15pm)
kérlek, te ne politizálj

abból jó még nem sült ki

Szerintem ontopic vagyok, ha nem tetszik ne reagálj rá.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 11 2011 04:19pm
Quote (Christine21 @ Mar 11 2011 11:14pm)
Egyik se különb mint a másik, de azért mindennap egymást csesztetik. Cirkusz.
Az emberek meg azon vitatkoznak, hogy fidesz mszp jobbik lmp etc. Csak arra jók, hogy addig se unatkozz meg, hogy hamarabb elkapjon az infarktus.
Aztán meg élj ahogy akarsz/tudsz, hisz demokrácia van, olllééééé.


szerintem te egy buta ember lehetsz
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 11 2011 04:19pm
Tsunami joke threadből
Breaking news! Tide has just become the least popular detergent in Japan.

sírok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 11 2011 04:20pm
Quote (jarabekg @ Mar 11 2011 10:19pm)
szerintem te egy buta ember lehetsz

Az vagyok. Dögöljek meg.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Mar 11 2011 04:36pm
Quote (szabika @ Mar 11 2011 11:15pm)
kérlek, te ne politizálj

abból jó még nem sült ki


:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 11 2011 06:41pm
Quote (*)
Újabb 800 millió Orbán Viktor
és Schmitt Pál védelmére
A terrorfenyegetettségre hivatkozva közbeszerzés nem lesz, nem mondják meg, hogy mire költik.
gondolom lecserélik a Magyar Helyesírás lexikonokat, illetve a 3D TV szett is túl veszélyes

Amúgy ez kb. olyan lehet nekik, mint amikor wow-oztam vizsgaidőszakban és az egyik vizsgára mindösszesen 1 napot készültem, mert mindig úgy voltam vele, hogy "még egy kicsit játszom, még ezt megszerzem, még azt, aztán majd elkezdek dolgozni.. idő mint a tenger."

Ők meg úgy vannak vele, hogy hát több ezer milliárd az államadósság, most az az egyetlen egy milliárdocska -se- ide vagy oda.. Még ezt a keveset megszerezzük, elosztjuk aztán utána elkezdünk dolgozni. De már tényleg. Most komolyan.

A vicc az egészben meg az, hogy én tudtam mit -kellett volna- csinálnom, de ők szerintem még azt sem tudják;

Quote (*)
Ha csak végignézel a minisztereken, vagy államtitkárokon az elmúlt években: volt honvédelmi miniszter aki büszkén mondta, hogy semmi köze a katonasághoz, még a sorkatonaságot is megúszta anno. Volt külügyminiszter aki pszichiáter, de "szeret utazni". Most van engergetikai államtitkár, aki teológus szociális munkás, van aki 17 évesen elnökségi tag a budapesti közlekedés irányításában, de saját szememmel látok olyat, hogy kinevezést követő évben tart előadást a faszi és az általa kivetített slideok kapcsán ilyeneket mond, hogy  "ah, nem tudom ez minek a rövidítése, de bocsássák meg nekem. Nem értek a területhez, de azért nagyon érdekel (ennyi pénzért)" És még sorolhatnám.

De természetesen én vagyok a nyomorult, ostoba, buta idióta -meg tudom is én milyen jelzőket aggattatok már rám-, hogy ezeket a dolgokat így látom.

*A quote-okból azért töröltem ki a neveket, hogy nehogy azt higgyétek, hogy nektek szól és válaszoljatok rá valami roppant okosat, amihez természetesen nekem nem elég a nyomorult agyam kapacitása, hogy felfogja.

tl;dr - vergődöm.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 11 2011 06:51pm

You have been suspended for violating our site rules and policies. Please review them at your earliest convenience:
http://forums.d2jsp.org/info.php?p=9

Your violation post: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=52577901&f=129&p=352697310#p352697310

Specifically, you violated rule #1: No flaming, insults, racism, degrading content, bullying, intimidation, harassment, or threats.

Any further violations will result in more actions taken against your account.

Thanks for your attention and resolution of this issue.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 11 2011 06:54pm
Quote (Christine21 @ 12 Mar 2011 02:41)
Amúgy ez kb. olyan lehet nekik, mint amikor wow-oztam vizsgaidőszakban és az egyik vizsgára mindösszesen 1 napot készültem, mert mindig úgy voltam vele, hogy "még egy kicsit játszom, még ezt megszerzem, még azt, aztán majd elkezdek dolgozni.. idő mint a tenger."

Ők meg úgy vannak vele, hogy hát több ezer milliárd az államadósság, most az az egyetlen egy milliárdocska -se- ide vagy oda.. Még ezt a keveset megszerezzük, elosztjuk aztán utána elkezdünk dolgozni. De már tényleg. Most komolyan.

A vicc az egészben meg az, hogy én tudtam mit -kellett volna- csinálnom, de ők szerintem még azt sem tudják;


De természetesen én vagyok a nyomorult, ostoba, buta idióta -meg tudom is én milyen jelzőket aggattatok már rám-, hogy ezeket a dolgokat így látom.

*A quote-okból azért töröltem ki a neveket, hogy nehogy azt higgyétek, hogy nektek szól és válaszoljatok rá valami roppant okosat, amihez természetesen nekem nem elég a nyomorult agyam kapacitása, hogy felfogja.

tl;dr - vergődöm.


ha nem kettő óra előtt járnánk néhány perccel, most nagyon ízesen osztanálak ki, abban a bizonyos stílusban, ahogy én veled szoktam beszélni. ettől most mégis eltekintenék, bár lenne mit mondanom. maradjunk annyiban, hogy baromi felszínesen látod a dolgokat, és hogy tényleg nem kellene itt feszegetned politikai kérdéseket, mert eddig 10 alkalomból 10szer nagyon csúnyán ki lettél osztva, nem csak általam, és ebből a 10ből 9szer nem a politikai nézeteid voltak keresztre feszítve, hanem egyszerűen csak felbasztad az agyunkat a kevésbé logikus eszmefuttatásaiddal. könyörgöm neked!!! ne dobáld szarral azt a kurva oroszlánt, ha nincs bezárva a ketrec ajtaja...
Go Back To Magyar Topic List
Prev1271127122713271427155001Next
Closed New Topic New Poll