Quote (beni @ 11 Mar 2011 23:00)
Ha lenne közbeszerzés akkor nem a haver cége kapná?
de, de a közbeszerzés a komcsik módszere, nekik máshogy kell csinálni, hogy ne tűnjön fel.
amúgy vicces, hogy még 1 éve sincsenek kormányon, már eszméletlen dolgokat műveltek/dolgokra ment el a pénz
pl MI A GECIMET ÉRDEKLI AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, HA ÚGYIS MÁSHOGY DÖNTENEK, ABBÓL A PÉNZBŐL AMIBŐL LEVELET GYÁRTANAK SIMÁN FELÚJÍTHATNÁK MÁR VÉGRE A KELETI ÉS A CHÁZÁR ANDRÁS UTCA KÖZÖTTI UTAT, MERT IGEN, MÉG MINDIG MACSKAKŐ VAN.