d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1271027112712271327145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 03:51pm
Quote (szabika @ 11 Mar 2011 22:50)
Újabb 800 millió Orbán Viktor
és Schmitt Pál védelmére
A terrorfenyegetettségre hivatkozva közbeszerzés nem lesz, nem mondják meg, hogy mire költik.


gondolom lecserélik a Magyar Helyesírás lexikonokat, illetve a 3D TV szett is túl veszélyes


olcsóbb lenne már most tarkón lőni őket és más majmot kinevezni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 03:52pm
Quote (Nerz8 @ 11 Mar 2011 23:39)
naon yosh (H)(*);)


fix'd
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 11 2011 03:53pm
Quote (ace07 @ Mar 11 2011 10:51pm)
olcsóbb lenne már most tarkón lőni őket és más majmot kinevezni


bb 0% warn
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 11 2011 03:54pm
Quote (szabika @ Mar 11 2011 10:50pm)
Újabb 800 millió Orbán Viktor
és Schmitt Pál védelmére
A terrorfenyegetettségre hivatkozva közbeszerzés nem lesz, nem mondják meg, hogy mire költik.


gondolom lecserélik a Magyar Helyesírás lexikonokat, illetve a 3D TV szett is túl veszélyes


thefuck

eddig is annyira nagyon vadásztak a terroristák a magyar politikusokra
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 03:55pm
Quote (beni @ 11 Mar 2011 23:54)
thefuck

eddig is annyira nagyon vadásztak a terroristák a magyar politikusokra


Pedig nem ártott volna. :'DDD
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 03:56pm
Quote (beni @ 11 Mar 2011 22:54)
thefuck

eddig is annyira nagyon vadásztak a terroristák a magyar politikusokra


amúgy a nincs közbeszerzés = csináljunk haverok cégeinek egy kis bevételt

majd pár év múlva jönnek a "jé, hát ezt ki írta alá", "azóta becsődölt a cég aki megkapta a 800 milliós megbízást"

/e nah mind1, néha felbasz az ilyesmi

This post was edited by ace07 on Mar 11 2011 03:57pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 11 2011 04:00pm
Quote (ace07 @ Mar 11 2011 10:56pm)
amúgy a nincs közbeszerzés = csináljunk haverok cégeinek egy kis bevételt

majd pár év múlva jönnek a "jé, hát ezt ki írta alá", "azóta becsődölt a cég aki megkapta a 800 milliós megbízást"

/e nah mind1, néha felbasz az ilyesmi


Ha lenne közbeszerzés akkor nem a haver cége kapná?
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Mar 11 2011 04:03pm
Quote (ace07 @ Mar 11 2011 10:56pm)
amúgy a nincs közbeszerzés = csináljunk haverok cégeinek egy kis bevételt

majd pár év múlva jönnek a "jé, hát ezt ki írta alá", "azóta becsődölt a cég aki megkapta a 800 milliós megbízást"

/e nah mind1, néha felbasz az ilyesmi


nekem a vegyépszer a kedvenc ilyen cégem :thumbsup:

orbánéknak ők voltak a sztráda építőik, most egy zala megyei lakás a cégjegyzék szerinti cégközpont
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2011 04:07pm
Quote (beni @ 11 Mar 2011 23:00)
Ha lenne közbeszerzés akkor nem a haver cége kapná?


de, de a közbeszerzés a komcsik módszere, nekik máshogy kell csinálni, hogy ne tűnjön fel.
amúgy vicces, hogy még 1 éve sincsenek kormányon, már eszméletlen dolgokat műveltek/dolgokra ment el a pénz
pl MI A GECIMET ÉRDEKLI AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, HA ÚGYIS MÁSHOGY DÖNTENEK, ABBÓL A PÉNZBŐL AMIBŐL LEVELET GYÁRTANAK SIMÁN FELÚJÍTHATNÁK MÁR VÉGRE A KELETI ÉS A CHÁZÁR ANDRÁS UTCA KÖZÖTTI UTAT, MERT IGEN, MÉG MINDIG MACSKAKŐ VAN.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 04:12pm
Quote (beni @ 11 Mar 2011 23:00)
Ha lenne közbeszerzés akkor nem a haver cége kapná?


igaz, csak a papírmunka lenne több
Go Back To Magyar Topic List
Prev1271027112712271327145001Next
Closed New Topic New Poll