d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12702712722732745001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2013 10:46am
Quote (Saenchai @ Apr 15 2013 06:43pm)
a randiguru


szívesen segítek
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 15 2013 10:51am
az isten bassza már meg nem birom meg csinálni Tomb Raiderben a Cliffside bunker utáni részt

mindjá szétbaszok valamit
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 15 2013 10:53am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Apr 2013 17:45)
pénzem nincsen, (mármint következő rentre már nincs : D) anyámmal beszéltem, ők sem állnak valami fényesen, azt mondta megoldjuk valahogy (amiben nem bízok mert ezt pont anyám mondta :mellow: )
amit melót tudtam ott meg "majd hívnak ha van üresedés". Már régen lenne melóm, ha ebben nem bíztam volna olyan vakon.
vasárnap megyek próbamelóra valami szállodába mint pincér, kell egy fekete nadrág, meg fehér ing, meg egy fekete cipő amit meg nem hoztam (van egy fekete kopott nike cipőm, szóval az talán nem kell)


O nadrag N shako
O cipo N enigma

pm me
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 15 2013 10:55am
Quote (Inakwo @ 15 Apr 2013 17:51)
az isten bassza már meg nem birom meg csinálni Tomb Raiderben a Cliffside bunker utáni részt

mindjá szétbaszok valamit


pedig nem egy agyonbonyolított játék
vagy összeomlik a játék or wat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 15 2013 11:00am
Quote (josheide @ 15 Apr 2013 16:53)
O nadrag N shako
O cipo N enigma

pm me


Quote (Ghostmasterq @ 15 Apr 2013 16:45)
pénzem nincsen, (mármint következő rentre már nincs : D) anyámmal beszéltem, ők sem állnak valami fényesen, azt mondta megoldjuk valahogy (amiben nem bízok mert ezt pont anyám mondta :mellow: )
amit melót tudtam ott meg "majd hívnak ha van üresedés". Már régen lenne melóm, ha ebben nem bíztam volna olyan vakon.
vasárnap megyek próbamelóra valami szállodába mint pincér, kell egy fekete nadrág, meg fehér ing, meg egy fekete cipő amit meg nem hoztam (van egy fekete kopott nike cipőm, szóval az talán nem kell)


Valami csóró találkozót akkor összehozhatnánk tho, mekcsikennel meg 200ftos cigánykurvákkal.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Apr 15 2013 11:02am
Quote (fahrii @ 15 Apr 2013 17:55)
pedig nem egy agyonbonyolított játék
vagy összeomlik a játék or wat


cliffside bunkler után a teherhajon van az a batárállat ficko akit buzi gombok nyomkodásával lehet kinyirni

na nyomogatom azt a faszom E aztán F gombot de nem birom megölni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 15 2013 11:06am
Quote (josheide @ 15 Apr 2013 17:53)
O nadrag N shako
O cipo N enigma

pm me


sec!

Quote (Smat @ 15 Apr 2013 18:00)
Valami csóró találkozót akkor összehozhatnánk tho, mekcsikennel meg 200ftos cigánykurvákkal.


ja. csak éppen ne éhezzek, meg tudjam miből fizetni a rentet.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 15 2013 11:12am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 15 2013 06:06pm)
sec!



ja. csak éppen ne éhezzek, meg tudjam miből fizetni a rentet.


ezt azert kapod az elettol, mert elloptad a smileymat hhhehehe.jpg
:~)
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 15 2013 11:24am
Quote (Ghostmasterq @ 15 Apr 2013 17:06)
sec!



ja. csak éppen ne éhezzek, meg tudjam miből fizetni a rentet.


Amúgy ha van a közeledben morrisons vagy tesco, kora reggel nyitás után kb 10 perccel, vagy zárás előtt 10-15 perccel menj be és keresd meg a leértékelt cuccokat, ilyen 5db-os rendőrfánkot, vagy töltött fánkot 10-15p-ért adnak, egész grillcsirkét is vettem már 1 fontért, meg ilyeneket.
Szóval ne dögölj éhen.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 15 2013 11:43am
Quote (Smat @ Apr 15 2013 06:24pm)
Amúgy ha van a közeledben morrisons vagy tesco, kora reggel nyitás után kb 10 perccel, vagy zárás előtt 10-15 perccel menj be és keresd meg a leértékelt cuccokat, ilyen 5db-os  rendőrfánkot, vagy töltött fánkot 10-15p-ért adnak, egész grillcsirkét is vettem már 1 fontért, meg ilyeneket.
Szóval ne dögölj éhen.


angliában bezárnak a tescok?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12702712722732745001Next
Closed New Topic New Poll