Quote (josheide @ 15 Apr 2013 16:53)
O nadrag N shako
O cipo N enigma
pm me
Quote (Ghostmasterq @ 15 Apr 2013 16:45)
pénzem nincsen, (mármint következő rentre már nincs : D) anyámmal beszéltem, ők sem állnak valami fényesen, azt mondta megoldjuk valahogy (amiben nem bízok mert ezt pont anyám mondta

)
amit melót tudtam ott meg "majd hívnak ha van üresedés". Már régen lenne melóm, ha ebben nem bíztam volna olyan vakon.
vasárnap megyek próbamelóra valami szállodába mint pincér, kell egy fekete nadrág, meg fehér ing, meg egy fekete cipő amit meg nem hoztam (van egy fekete kopott nike cipőm, szóval az talán nem kell)
Valami csóró találkozót akkor összehozhatnánk tho, mekcsikennel meg 200ftos cigánykurvákkal.