d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270727082709271027115001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 31 2014 01:36pm
befejeztem a TDK dolgozatot, elküldtem. ma éjfél a határidő, már a faszom ki volt vele.
a konzulensemet meg nem érem utol sehol 2 hete, uh könyörögnöm kellett, h jövő héten pótolhassak egy papírt, amit vele is alá kell íratnom.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 01:38pm
dupla húsos mcroyal, fél liter ice tea, nagy krumpli, fánk, ez volt a mai vacsora

barátok között is 3500 kcal
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 31 2014 01:39pm
Quote (RRC @ 31 Jan 2014 20:38)
dupla húsos mcroyal, fél liter ice tea, nagy krumpli, fánk, ez volt a mai vacsora

barátok között is 3500 kcal


mirin dat bulk
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 31 2014 01:48pm
Quote (RRC @ 31 Jan 2014 21:38)
dupla húsos mcroyal, fél liter ice tea, nagy krumpli, fánk, ez volt a mai vacsora

barátok között is 3500 kcal


érdugó, bestest
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 02:04pm
Ma megettem egy csomag virslit, gondoltam yolo
este még rosszul voltam, edzeni se mertem elmenni mert féltem h kihányom
a szám is kiszárította pedig megittam pár liter vizet utána

azthiszem erre az évre letudtam a csaló étkezésem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2014 02:05pm
Quote (fahrii @ Jan 31 2014 09:04pm)
Ma megettem egy csomag virslit, gondoltam yolo
este még rosszul voltam, edzeni se mertem elmenni mert féltem h kihányom
a szám is kiszárította pedig megittam pár liter vizet utána

azthiszem erre az évre letudtam a csaló étkezésem


hát azt letudhattad volna tisztességesen is, szemben azzal h lenyomsz egy csomó virslit amiről mindenkit udja h egy kalap undorító fos, kivéve a vallásos emberek mert azok minden faszságot benyalnak ha elég jó körítéssel adagolod
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 31 2014 02:09pm
Quote (RRC @ Jan 31 2014 08:38pm)
dupla húsos mcroyal, fél liter ice tea, nagy krumpli, fánk, ez volt a mai vacsora

barátok között is 3500 kcal


dupla husos mcroyal még igy sincs bármilyen burger king szendvicshez képest
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 02:09pm
Quote (Vismajor @ 31 Jan 2014 21:05)
hát azt letudhattad volna tisztességesen is, szemben azzal h lenyomsz egy csomó virslit amiről mindenkit udja h egy kalap undorító fos, kivéve a vallásos emberek mert azok minden faszságot benyalnak ha elég jó körítéssel adagolod


tudom én h egy undorító fos, pont ez volt a lényeg h egyek valami undorító fost, jól megbánjam és a következő évben még csak rá se gondoljak
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jan 31 2014 02:11pm
kb 5 éve vettem egy doboz tofifit, és egy darabot belőle beraktam egy dobozba.
a cél az volt h azt majd másnap megeszem, nem nyúlok hozzá. elfelejtettem

ma megtaláltam, na mondom kemény leszek és megeszem, mivel se penészfolt, se por, semmi nemvolt rajta... amit furcsáltam is
bekaptam


alig kellett 2 másodperc, és megéreztem azt az irdatlan keserű ízt amit még soha nem tapasztaltam, és kb 2 kilóméter messzire köptem ki az ablakon
kétszer mostam azóta fogat de még mindig érzem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 02:22pm
tfw úgy kezdődik egy pornó h lágy nyugtató zene, a csávó egy totál napsütötte hálóban "alszik" és beszalad hozzá 2 csaj fülig érő mosollyal
annyira idilli h mindjárt hányok, aztán meg 5 perc múlva megy a seggbőlszájba
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270727082709271027115001Next
Closed New Topic New Poll