Quote (fahrii @ Jan 31 2014 09:04pm)
Ma megettem egy csomag virslit, gondoltam yolo
este még rosszul voltam, edzeni se mertem elmenni mert féltem h kihányom
a szám is kiszárította pedig megittam pár liter vizet utána
azthiszem erre az évre letudtam a csaló étkezésem
hát azt letudhattad volna tisztességesen is, szemben azzal h lenyomsz egy csomó virslit amiről mindenkit udja h egy kalap undorító fos, kivéve a vallásos emberek mert azok minden faszságot benyalnak ha elég jó körítéssel adagolod