Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 14:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is
Szerintem a nők akkor sem tudnak vezetni.
Mint mondtam, 2 éve én is megcsúsztam a gecibe a jégpáncélon és bevágódtam az árokba mint a szar, ez nem igazán rutin kérdése hanem egyszerű szerencse. Bár ha ahhoz valakinek rutin kell hogy realizálódjon benne hogy a jégen nem padlógázzal indulok akkor megértem hogy valaki fogyatékos és intézetben lenne a helye mert közveszélyes idióta.