d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270627072708270927105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 31 2014 09:07am
Quote (tevetava @ 31 Jan 2014 15:58)
ITT: himsovinisztak


i need feminism, because people curse me for crashing into 5 cars when the street is covered in ice
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jan 31 2014 09:39am
Quote (tevetava @ Jan 31 2014 03:58pm)
ITT: himsovinisztak


szilárd
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 10:20am
Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Gazdaságinformatikus (GE-BGI) képzésén, 2013/14/1 féléven
a 'GEIAK130B-Mesterséges intelligencia alapok' tárgyhoz tartozó
'00' kódú kurzushoz
'Írásbeli' típusú vizsgára (2014. 01. 28.)
'Elégséges' eredmény lett beírva a 2014. 01. 31. időpontban!
Módosító:


Na ki a király???

This post was edited by fahrii on Jan 31 2014 10:20am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2014 10:21am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 14:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is


Szerintem a nők akkor sem tudnak vezetni.
Mint mondtam, 2 éve én is megcsúsztam a gecibe a jégpáncélon és bevágódtam az árokba mint a szar, ez nem igazán rutin kérdése hanem egyszerű szerencse. Bár ha ahhoz valakinek rutin kell hogy realizálódjon benne hogy a jégen nem padlógázzal indulok akkor megértem hogy valaki fogyatékos és intézetben lenne a helye mert közveszélyes idióta.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2014 10:22am
Quote (fahrii @ Jan 31 2014 06:20pm)
Tisztelt Hallgató!
Tájékoztatjuk, hogy Gazdaságinformatikus (GE-BGI) képzésén, 2013/14/1 féléven
a 'GEIAK130B-Mesterséges intelligencia alapok' tárgyhoz tartozó
'00' kódú kurzushoz
'Írásbeli' típusú vizsgára (2014. 01. 28.)
'Elégséges' eredmény lett beírva a 2014. 01. 31. időpontban!
Módosító:


Na ki a király???


hány kredited van?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 10:24am
Quote (Saenchai @ 31 Jan 2014 17:22)
hány kredited van?


hát ma sikerült egy 5 kredites
sikerült ez, 5 kredit
sikerült egy progelmélet, 3 kredit
illetve jöv héten kb 99% h sikerülni fog mégegy 5 kredites

18, low szar vagyok, ez van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 31 2014 10:24am
Quote (Smat @ Jan 31 2014 05:21pm)
Szerintem a nők akkor sem tudnak vezetni.
Mint mondtam, 2 éve én is megcsúsztam a gecibe a jégpáncélon és bevágódtam az árokba mint a szar, ez nem igazán rutin kérdése hanem egyszerű szerencse. Bár ha ahhoz valakinek rutin kell hogy realizálódjon benne hogy a jégen nem padlógázzal indulok akkor megértem hogy valaki fogyatékos és intézetben lenne a helye mert közveszélyes idióta.


A nők valóban tehetségtelenebbek a vezetéshez, de az baromság, hogy "nem tudnak vezetni" vagyis implikálod h egyik se, pedig vannak jó női sofőrök.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 31 2014 10:28am
Quote (fahrii @ Jan 31 2014 06:24pm)
hát ma sikerült egy 5 kredites
sikerült ez, 5 kredit
sikerült egy progelmélet, 3 kredit
illetve jöv héten kb 99% h sikerülni fog mégegy 5 kredites

18, low szar vagyok, ez van


Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 31 2014 10:29am
Quote (Saenchai @ 31 Jan 2014 17:28)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/687/983/846.gif


na majd jövő félévben!!!!!
kár h csak valami 24et fogok tudni felvenni xd
valami szemetet is fel kéne venni

This post was edited by fahrii on Jan 31 2014 10:30am
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2014 11:17am
Quote (Smat @ Jan 31 2014 04:21pm)
Szerintem a nők akkor sem tudnak vezetni.
Mint mondtam, 2 éve én is megcsúsztam a gecibe a jégpáncélon és bevágódtam az árokba mint a szar, ez nem igazán rutin kérdése hanem egyszerű szerencse. Bár ha ahhoz valakinek rutin kell hogy realizálódjon benne hogy a jégen nem padlógázzal indulok akkor megértem hogy valaki fogyatékos és intézetben lenne a helye mert közveszélyes idióta.


tré inkább az hogy legtöbben ha megcsuszik az autó akkor satufékezik, összeszoritja a segglyukat es behuzza a kezifeket is, yolo
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270627072708270927105001Next
Closed New Topic New Poll