d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1270627072708270927105001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Mar 11 2011 09:38am
egész jó volt ez a nap, de még milyen lesz (*)
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 11 2011 10:47am
Quote (Rezs @ 11 Mar 2011 17:35)
ezért kaptam én is
de azért minden képet benthagytak : ))))))))


lol, látom a képet, amit kvótoltam... ki se szedték bazdmeg, és semmi binbó vagy pina nincs benne.

Egyszerűen nem értem ezeket a csökkent agyú idiótákat bazdmeg, mire osztogatják a warnokat. Fogyatékos az egész mod team, szánalmas, ahogy találomra osztogatják a warnokat. Lajo meg le se szarja.
Annyira elkeserítő, hogy hova süllyedt a jsp...


inb4 20%.

This post was edited by TouchCow on Mar 11 2011 10:47am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 11 2011 10:51am
Quote (TouchCow @ Mar 11 2011 04:47pm)
lol, látom a képet, amit kvótoltam... ki se szedték bazdmeg, és semmi binbó vagy pina nincs benne.

Egyszerűen nem értem ezeket a csökkent agyú idiótákat bazdmeg, mire osztogatják a warnokat. Fogyatékos az egész mod team, szánalmas, ahogy találomra osztogatják a warnokat. Lajo meg le se szarja.
Annyira elkeserítő, hogy hova süllyedt a jsp...


inb4 20%.


warnt bezzeg basznak leszedni
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 11 2011 10:52am
Quote (sylke @ 11 Mar 2011 18:51)
warnt bezzeg basznak leszedni


nemsokára beérlek.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 11 2011 10:54am
Hétfőn vajon lesz nyitva valami?

kocsma mozi kajárda etc ilyenekre gondoltam

This post was edited by jarabekg on Mar 11 2011 10:55am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 11 2011 10:55am
Quote (jarabekg @ 11 Mar 2011 18:54)
Hétfőn vajon lesz nyitva valami?


Igen.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 11 2011 10:59am
Quote (jarabekg @ Mar 11 2011 04:54pm)
Hétfőn vajon lesz nyitva valami?

kocsma mozi kajárda etc ilyenekre gondoltam


miért nem kérdezed az alkoholista barátodtol?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 11 2011 11:02am
Quote (sylke @ Mar 11 2011 05:59pm)
miért nem kérdezed az alkoholista barátodtol?


offline van :(
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 11:12am
Quote (jarabekg @ 11 Mar 2011 17:54)
Hétfőn vajon lesz nyitva valami?

kocsma mozi kajárda etc ilyenekre gondoltam


szereintem nyitva lesznek a kocsmák
ha 24én nyitva vannak
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold: 112.00
Mar 11 2011 12:02pm
kedden - 15-én, szerintetek fogas közlekedik?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270627072708270927105001Next
Closed New Topic New Poll