Quote (Rezs @ 11 Mar 2011 17:35)
ezért kaptam én is
de azért minden képet benthagytak : ))))))))
lol, látom a képet, amit kvótoltam... ki se szedték bazdmeg, és semmi binbó vagy pina nincs benne.
Egyszerűen nem értem ezeket a csökkent agyú idiótákat bazdmeg, mire osztogatják a warnokat. Fogyatékos az egész mod team, szánalmas, ahogy találomra osztogatják a warnokat. Lajo meg le se szarja.
Annyira elkeserítő, hogy hova süllyedt a jsp...
inb4 20%.
This post was edited by TouchCow on Mar 11 2011 10:47am