d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270527062707270827095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 31 2014 08:23am
én ezért nem tettem le a jogsit
tuti az első nap mindenki meghalna ahogy élesbe kéne vezetni
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jan 31 2014 08:29am
Quote (ecneB @ 31 Jan 2014 15:20)
de baszdmeg bro, ha fuj a szel, akkor ofc szembe allsz vele es elovezed a gyikod, majd minden pc izmodat megszoritva preseled ki magadbol a faradt olajat, ugye? csak azert is meg kell mutatni a termeszetnek, hogy ki az ur.


:rolleyes:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2014 08:30am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 15:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is


Quote (bajcli @ 31 Jan 2014 15:18)
ez + a sofor 100%-ig biztosan CSAK azert ult autoba, mert egy elkenyeztetett hulye picsa, raadasul teljesen biztos, hogy meg nyaron se tud vezetni


+1
en nem is mondtam, hogy teljesen a no hibaja lett volna, durva utviszonyok voltak azert
nyilvan kurva egyszeru ramondani, hogy lel ne ulj autoba, de azert ez nem igy mukodik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 08:30am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 16:30)
+1
en nem is mondtam, hogy teljesen a no hibaja lett volna, durva utviszonyok voltak azert
nyilvan kurva egyszeru ramondani, hogy lel ne ulj autoba, de azert ez nem igy mukodik


yolo only once
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 31 2014 08:30am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2014 02:30pm)
+1
en nem is mondtam, hogy teljesen a no hibaja lett volna, durva utviszonyok voltak azert
nyilvan kurva egyszeru ramondani, hogy lel ne ulj autoba, de azert ez nem igy mukodik


hát hogy
én tudom, hogy alavvetöen nem lenne jó, ha autóba ülnék, ezért nem ülök autóba
ikszdé
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2014 08:36am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 16:30)
+1
en nem is mondtam, hogy teljesen a no hibaja lett volna, durva utviszonyok voltak azert
nyilvan kurva egyszeru ramondani, hogy lel ne ulj autoba, de azert ez nem igy mukodik


persze, az oke, h sozniuk kene az utat, de ha latom, h nincs lesozva es csuszik, akkor minek probalom meg a lehetetlent? azt irtad, hogy onoseso esett, feltetelezem, hogy nem ket negyzetmeteres terulet csuszik csak.

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2014 08:37am
azt nem értitek meg , hogy ilyenkor az a veszélyes ,hogy takaritva van az út, hol száraz ,hogy pedig fagyott, és ha az ember véletlen ráfékez ez ilyen lefagyott fosra akkor az autó elmegy északnak, ne adj Isten még hátsókerekes is akkor meg 10/10. Az ,hogy te felméred ,hogy mikor lehet vezetni meg mikor nem azt max akkor tudod ,ha lentvan 2méter hó és látod ,hogy ez nem easy,de ha te elindulsz csontszáraz úton és jönnek ezek a leirt jelenségek arról nem tehet. Attól függetlenül az ilyen hülye picsákat mindig szidom az úton, ne adj Isten még férfiasan be is intek ha kellő mértékkel telibeszarja az elsőbbségem, de a jég az más téma. Vezettem én már több tizezer kilómétert még is tavaly keresztbe fordultam a 4 sávoson mint egy darabka fos.

tl;dr kurva anyját a nőknek akik autóba ülnek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 31 2014 08:43am
Quote (rapiddani @ Jan 31 2014 02:37pm)
ha az ember véletlen ráfékez ez ilyen lefagyott fosra akkor az autó elmegy északnak


mér épp északnak!? ja mer arra nöl a moha?! X:GHXXE:S+E5r.é3
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2014 08:58am
ITT: himsovinisztak
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jan 31 2014 09:05am
Quote (tevetava @ 31 Jan 2014 15:58)
ITT: himsovinisztak


meleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270527062707270827095001Next
Closed New Topic New Poll