Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 15:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is
Quote (bajcli @ 31 Jan 2014 15:18)
ez + a sofor 100%-ig biztosan CSAK azert ult autoba, mert egy elkenyeztetett hulye picsa, raadasul teljesen biztos, hogy meg nyaron se tud vezetni
+1
en nem is mondtam, hogy teljesen a no hibaja lett volna, durva utviszonyok voltak azert
nyilvan kurva egyszeru ramondani, hogy lel ne ulj autoba, de azert ez nem igy mukodik