d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1270527062707270827095001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 11 2011 08:07am
Quote (LindaPpP @ Mar 11 2011 02:06pm)
Nem részletezném, lényegében kibújt a szög a zsákból.



Szánalmas vagy : )))


bántasz
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 11 2011 08:10am
Quote (josheide @ Mar 11 2011 04:07pm)
Na de komolyan? Paparicket nem olyannak ismertem meg aki igazságtalan szokott lenni.


Hát pedig, aki olyan dologért utasít el valamit, amiről a másék fél 1 picit sem tehet de már megváltozott a helyzet és SEMMI hátránya nem lenne belőle a guildnek csak előnye.. hát. : ( szomorú.

Nah ezt jól megfogalmaztam :lol:

This post was edited by LindaPpP on Mar 11 2011 08:10am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 11 2011 08:12am
Quote (LindaPpP @ 11 Mar 2011 16:10)
Hát pedig, aki olyan dologért utasít el valamit, amiről a másék fél 1 picit sem tehet de már megváltozott a helyzet és SEMMI hátránya nem lenne belőle a guildnek csak előnye.. hát. : ( szomorú.

Nah ezt jól megfogalmaztam :lol:


de azért kiléptél a guildből.. na sebaj, mutasd az amád!

This post was edited by hedgehogsword on Mar 11 2011 08:34am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 11 2011 08:29am
Quote (LindaPpP @ Mar 11 2011 03:10pm)
Hát pedig, aki olyan dologért utasít el valamit, amiről a másék fél 1 picit sem tehet de már megváltozott a helyzet és SEMMI hátránya nem lenne belőle a guildnek csak előnye.. hát. : ( szomorú.

Nah ezt jól megfogalmaztam :lol:


mesélj, engem érdekel

Quote (josheide @ Mar 11 2011 03:07pm)
Na de komolyan? Paparicket nem olyannak ismertem meg aki igazságtalan szokott lenni.


Én vele kapcsolatban arra emlékszem, hogy
1. szépen és sokszor viccesen fogalmaz
2. szinte minden egyes LS suggestiont leszavazott, függetlenül attól, hogy mennyire megvalósítható/hasznos/előremutató/játékot széppé varázsoló/stb

Quote (hedgehogsword @ Mar 11 2011 03:12pm)
de azért kiléptép a guildből.. na sebaj, mutasd az amád!


nem csak ezért


rájött, hogy a bushido sokkal jobb

This post was edited by beni on Mar 11 2011 08:30am
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 11 2011 08:31am
nvm, kit akarok átverni, ofc meg akarunk dugni...

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 11 2011 08:32am
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 11 2011 08:52am
Quote (bbaallaaggee @ Mar 11 2011 03:31pm)
nvm, kit akarok átverni, ofc meg akarunk dugni...


ilyen ostobanak nezed a benit?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2011 09:18am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 15:07)
Na de komolyan? Paparicket nem olyannak ismertem meg aki igazságtalan szokott lenni.


én meg igen
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2011 09:19am
Quote (bbaallaaggee @ 11 Mar 2011 15:31)
nvm, kit akarok átverni, ofc meg akarunk dugni...


:DDDDDD
10/10
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Mar 11 2011 09:29am
Posting image containing nudity.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19835136&f=129&p=351953614#p351971128



hogy a büdös narkós kurva anyjukat ezeknek a mocskoknak bazdmeg, quote =/= post.
és nem is emlékszem bármi ilyen képre.




jsp, én így sze- .... BASZNÁM MEG A sadéaslfmaséfsa
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 11 2011 09:35am
Quote (TouchCow @ Mar 11 2011 03:29pm)
Posting image containing nudity.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=19835136&f=129&p=351953614#p351971128



hogy a büdös narkós kurva anyjukat ezeknek a mocskoknak bazdmeg, quote =/= post.
és nem is emlékszem bármi ilyen képre.




jsp, én így sze- .... BASZNÁM MEG A sadéaslfmaséfsa


ezért kaptam én is
de azért minden képet benthagytak : ))))))))
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270527062707270827095001Next
Closed New Topic New Poll