Quote (LindaPpP @ Mar 11 2011 03:10pm)
Hát pedig, aki olyan dologért utasít el valamit, amiről a másék fél 1 picit sem tehet de már megváltozott a helyzet és SEMMI hátránya nem lenne belőle a guildnek csak előnye.. hát. : ( szomorú.
Nah ezt jól megfogalmaztam

mesélj, engem érdekel
Quote (josheide @ Mar 11 2011 03:07pm)
Na de komolyan? Paparicket nem olyannak ismertem meg aki igazságtalan szokott lenni.
Én vele kapcsolatban arra emlékszem, hogy
1. szépen és sokszor viccesen fogalmaz
2. szinte minden egyes LS suggestiont leszavazott, függetlenül attól, hogy mennyire megvalósítható/hasznos/előremutató/játékot széppé varázsoló/stb
Quote (hedgehogsword @ Mar 11 2011 03:12pm)
de azért kiléptép a guildből.. na sebaj, mutasd az amád!
nem csak ezért
rájött, hogy a bushido sokkal jobb
This post was edited by beni on Mar 11 2011 08:30am