Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 15:37)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is
standard vizsgaidoszak feel
havazni is akkor kezdett el amikor késésben voltam a vizsgáról