d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270427052706270727085001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2014 07:43am
Quote (Smat @ 31 Jan 2014 14:42)
>Suzuki
>Nő

Nincs több kérdésem.
A nők nem tudnak autót vezetni, főleg nem ilyen taknyos szar fos időben.

De azért 2 éve télen én is belemásztam az árokba fater autójával. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


hat szerencsetlen baszki, setalni alig tudtam annyira csuszott minden geci
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 07:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 15:37)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is


standard vizsgaidoszak feel

havazni is akkor kezdett el amikor késésben voltam a vizsgáról
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2014 07:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 15:43)
hat szerencsetlen baszki, setalni alig tudtam annyira csuszott minden geci


de kérdem én, miért kell ilyenkor autóba ülni, ha még egy forró nyári napon is gondot okoz egy standard parkolas 15m-en?
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2014 07:58am
Quote (ecneB @ Jan 31 2014 01:45pm)
de kérdem én, miért kell ilyenkor autóba ülni, ha még egy forró nyári napon is gondot okoz egy standard parkolas 15m-en?


azok a forró nyári napok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 08:03am
Quote (ecneB @ 31 Jan 2014 15:45)
de kérdem én, miért kell ilyenkor autóba ülni, ha még egy forró nyári napon is gondot okoz egy standard parkolas 15m-en?


Quote (ecneB @ 31 Jan 2014 15:45)
de kérdem én, miért kell ilyenkor autóba ülni, ha még egy forró nyári napon is gondot okoz egy standard parkolas 15m-en?


mert a luvnyáknak fázik a picsája télen és akkor tömegkarambolt kell okozni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2014 08:08am
jo, igazabol aki ilyen idoben nem tud alkalmazkodni, akkor a vezetest nem neki talaltak ki es inkabb egyaltalan ne vezessen
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 31 2014 08:15am
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jan 31 2014 08:18am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 16:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is


ez + a sofor 100%-ig biztosan CSAK azert ult autoba, mert egy elkenyeztetett hulye picsa, raadasul teljesen biztos, hogy meg nyaron se tud vezetni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 31 2014 08:19am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 15:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is


implikálod hogy a forma 1 pilóták valaha vezettek jégen
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jan 31 2014 08:20am
Quote (rapiddani @ 31 Jan 2014 16:15)
implikáljátok ,hogy egy tapasztalt vezető nemtud megcsúszni a jégpáncélon véletlen, ha meg egyszer elveszited ilyen helyzetbe az irányitást , akkor sok rutinnal lehet csak megfogni / lehetetlen. no persze itt mindenki forma1 pilóta úgyhogy hiába ez is


de baszdmeg bro, ha fuj a szel, akkor ofc szembe allsz vele es elovezed a gyikod, majd minden pc izmodat megszoritva preseled ki magadbol a faradt olajat, ugye? csak azert is meg kell mutatni a termeszetnek, hogy ki az ur.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270427052706270727085001Next
Closed New Topic New Poll