Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 13:37)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is
>Suzuki
>Nő
Nincs több kérdésem.
A nők nem tudnak autót vezetni, főleg nem ilyen taknyos szar fos időben.
De azért 2 éve télen én is belemásztam az árokba fater autójával. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD