d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270327042705270627075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2014 06:25am
Quote (josheide @ Jan 31 2014 01:10pm)
De szerintem azert Levinek nincs igaza. Marci nagyon ugy nez ki kicsit megemberelte magat.


igazabol engem marci sose zavart, es az sem teljesen jott at hogy a tobbieket miert, de nagyon nem is erdekel

en csak arra valaszoltam, hogy levi nem valtozott, mert az viszont hatalmas baromsag
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 06:39am
Harmas lett a vizsgam!! Johet a starcraft
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 31 2014 06:57am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2014 07:13am
Hahh, itt senki nem tud főzni rajtam kívül, get on my level.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2014 07:37am
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 31 2014 07:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2014 02:37pm)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is


van nalunk az a kb 20°-os emelkedo/lejto ahogy beersz az utcaba, reggel vissza kellett tolatni az oregnek, es nagyobb lendulettel meg1x neki menni, hogy felerjunk a tetejere :D

This post was edited by Fej on Jan 31 2014 07:39am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 31 2014 07:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2014 01:37pm)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is


gondolta yolo
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2014 07:42am
Quote (Fej @ 31 Jan 2014 14:39)
van nalunk az a kb 20°-os emelkedo/lejto ahogy beersz az utcaba, reggel vissza kellett tolatni az oregnek, es nagyobb lendulettel meg1x neki menni, hogy felerjunk a tetejere :D


ja, azt vagom, nalatok az durva lehet ott ilyenkor felmenni :D

tokre sajnaltam szegeny not, amikor vegre sikerult megallnia, igy kiszallt az autobol aztan terdre rogyott szerencsetlen, szerintem gecire kivolt ^^
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 31 2014 07:42am
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jan 2014 13:37)
tfw úgy kezdődik a napod, hogy;
mész reggel az utcán félholtan, minden meg van fagyva a kibaszott ónos esőtől, hatszázszor majdnem pofára esel, egyszer csak hallasz egy gecinagy csattanást, hátranézel és valami nő bazdmeg végig dodzsemezik az utcán a suzukijával, szarrátör vagy 4-5 autót, egyszer csak kicsapódik a járdára bazdmeg és el kell ugranod mer amúgy elüt, aztán visszarántotta a kormányt és kiment az útra megint
fossárommá tört bazdmeg minden de még a környéken is


>Suzuki
>Nő

Nincs több kérdésem.
A nők nem tudnak autót vezetni, főleg nem ilyen taknyos szar fos időben.

De azért 2 éve télen én is belemásztam az árokba fater autójával. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 31 2014 07:43am
Quote (Smat @ 31 Jan 2014 14:42)
>Suzuki
>Nő

Nincs több kérdésem.
A nők nem tudnak autót vezetni, főleg nem ilyen taknyos szar fos időben.

De azért 2 éve télen én is belemásztam az árokba fater autójával. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


megjött smat
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270327042705270627075001Next
Closed New Topic New Poll