Quote (Baleee @ Mar 11 2011 12:38pm)
Alapuljon meg a Bushido kormány.
Gyuluska ott lesz jogásznak, beni ott lesz közgazdásznak, én meg megyek hadügyminiszternek.

óistenem
Jelenleg 5 felhasználó olvassa ezt a témát (0 vendég és 0 ismeretlen): Rezs,
Nerz8, Cpt_Ghost, Inakwo, josheide
xdd
This post was edited by Rezs on Mar 11 2011 06:39am