Quote (Aruns @ 11 Mar 2011 14:28)
Az állami intézményvezetők egy sokkal nagyobb csoport, komplexebb kérdés. De ott is sok olyan ember van, aki jogsértő módon került a beosztásába, jogilag/szakmailag/emberileg nem alkalmas vezetőnek. Magyarországon minden téren elképesztő nagy a korrupció, erősen kijön a kinevezéseken is.
Pl nálunk is otthon, asszem apa 11 éve dolgozik ott ahol (állami nyugdíj biztosító) és több ezer megnyert per, több milliárdot tartott meg már az évek alatt a cégnek, de eddig mindig a helyi csókosok voltak a főnökei, akik lófasz iskolát végeztek, apa meg Doktorált.. Dolgozott nem 1 helye köztisztviselőként, tapasztalata volt bőven.