d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1270127022703270427055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 30 2014 11:18am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 19:02)
hát marcika nem a legjobb barátom, de mérföldekkel normálisabb stílusban tud fórumozni,mint szóval nem értem a nagy haterkedést. Plána azokután h olvastam topikokat 2006-2008ból és mindenki ugyanolyan retardált volt fiatalon mint ő, csak ezt szeretjük elfelejteni.
rrc, jarabegk, mesh, smat, senee, lacika, nerfhydra, etc etc


whiteknight
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 30 2014 11:22am
tfw már régen végeztem vizsgákkal, mondjuk a tanulásba elég nehéz volt visszaszokni 1 év után, de egész jó lett a félévem, és ez tök jó feel
kérek még egy időpontot egy gyakorlatból majd, arra készülök pár napot, és akkor mégjobb lesz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2014 11:26am
>tfw egy oraja probalok bejutni a neptunba : )
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 30 2014 11:28am
Quote (Ghostmasterq @ 30 Jan 2014 19:22)
tfw már régen végeztem vizsgákkal, mondjuk a tanulásba elég nehéz volt visszaszokni 1 év után, de egész jó lett a félévem, és ez tök jó feel
kérek még egy időpontot egy gyakorlatból majd, arra készülök pár napot, és akkor mégjobb lesz


nekem még holnap van 1 és vége ))
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jan 30 2014 02:11pm
én nem tudok főzni, de többek között ezért is van bnöm ugyhogy benyelhetitek a lőcsömet uheahuea
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 30 2014 09:58pm
Tfw tiztol vizsgazom de nem tudok aludni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 31 2014 02:17am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 18:02)
hát marcika nem a legjobb barátom, de mérföldekkel normálisabb stílusban tud fórumozni,mint szóval nem értem a nagy haterkedést. Plána azokután h olvastam topikokat 2006-2008ból és mindenki ugyanolyan retardált volt fiatalon mint ő, csak ezt szeretjük elfelejteni.
rrc, jarabegk, mesh, smat, senee, lacika, nerfhydra, etc etc


lol not, marcika ugyan az a nyomorek aki ket eve volt, kb 0 szemelyisegfejlodest produkalt mialatt nem rontotta itt a levegot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 31 2014 04:11am
Quote (jarabekg @ Jan 30 2014 07:26pm)
>tfw egy oraja probalok bejutni a neptunba : )


6kor volt tegnap a targyfelvetel. 4kor mar nem tudtam belepni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 31 2014 04:12am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 31 2014 10:17am)
lol not, marcika ugyan az a nyomorek aki ket eve volt, kb 0 szemelyisegfejlodest produkalt mialatt nem rontotta itt a levegot


Ez azert igaz a tobbire is, akit felsorolt, messel az elen ofc
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 31 2014 04:19am
Tfw ha rossz tetelt huzok megbukok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270127022703270427055001Next
Closed New Topic New Poll