Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 18:02)
hát marcika nem a legjobb barátom, de mérföldekkel normálisabb stílusban tud fórumozni,mint szóval nem értem a nagy haterkedést. Plána azokután h olvastam topikokat 2006-2008ból és mindenki ugyanolyan retardált volt fiatalon mint ő, csak ezt szeretjük elfelejteni.
rrc, jarabegk, mesh, smat, senee, lacika, nerfhydra, etc etc
lol not, marcika ugyan az a nyomorek aki ket eve volt, kb 0 szemelyisegfejlodest produkalt mialatt nem rontotta itt a levegot