d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1270127022703270427055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 06:12am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 13:10)
Azt hiszed olyan könnyű. Az egy dolog, hogy az országban vagy. Nincs semmi közgazdaságtani ismereted, nincs vezetési gyakorlatod, nincs jogi ismereted, nem tudom retorikailag mennyire vagy jó, emellett nincsenek külföldi hatalmakkal kapcsolataid, nem tisztelnek, nem vagy senki a szemükbe, ezek nélkül nem tudsz elérni semmit.


http://szikiszi.sulinet.hu/web/
xdddddddddd
amúgymeg akkor valószínűleg vennék fel magam mellé egy jogászt egy közgazdászt meg valami tanácsadót
cas

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 06:12am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:12am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 14:12)


Ez aztán hatalmas! :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:13am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 14:12)
amúgymeg akkor valószínűleg vennék fel magam mellé egy jogászt egy közgazdászt meg valami tanácsadót
cas


De ettől még nem biztos, hogy elég hiteles vagy karizmatikus lennél, mint vezető.
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 06:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:12)
http://szikiszi.sulinet.hu/web/
xdddddddddd
amúgymeg akkor valószínűleg vennék fel magam mellé egy jogászt egy közgazdászt meg valami tanácsadót
cas


ne már :DDDDDDDD

ugye nem gondoltad komolyan hogy egy középsulis közgazdaságtanra gondolt bali? XD
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 06:15am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 13:13)
De ettől még nem biztos, hogy elég hiteles vagy karizmatikus lennél, mint vezető.


kitudja, nem azt mondom hogy most én az ország élére fogok állni, mert tényleg nem hiszem hogy alkalmas lennék rá, csak egy hasonló mentalitású ember(most maradjunk annál hogy nem lopna meg hasonlók) kellene.
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 13:15)
ne már :DDDDDDDD

ugye nem gondoltad komolyan hogy egy középsulis közgazdaságtanra gondolt bali? XD


azért az az "xdddddddddddd" remélem sugallta azt hogy csak j/k

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 06:15am
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 06:19am
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 13:15)
ne már :DDDDDDDD

ugye nem gondoltad komolyan hogy egy középsulis közgazdaságtanra gondolt bali? XD


ettől függetlenül érdemes lenne megnézni, hogy a politikusaink illetve egyéb állami intézmény vezetők milyen végzettséggel rendelkeznek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 06:20am
Quote (ace07 @ 11 Mar 2011 13:19)
ettől függetlenül érdemes lenne megnézni, hogy a politikusaink illetve egyéb állami intézmény vezetők milyen végzettséggel rendelkeznek.


valószínűleg jó családba születtek
vagy jó barátságokat kötöttek

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 06:20am
Member
Posts: 6,656
Joined: Aug 9 2006
Gold: 2,015.00
Mar 11 2011 06:25am
Quote (ace07 @ Mar 11 2011 01:19pm)
ettől függetlenül érdemes lenne megnézni, hogy a politikusaink illetve egyéb állami intézmény vezetők milyen végzettséggel rendelkeznek.


www.parlament.hu mindenkinél ott van. Persze egy csomó már politikusként szerzett "akciós" diplomát és egyebet. (No és megnézheted a vagyonnyilakozatokat is, bár annyira vannak rutinosak, hogy felség, gyerek, ángyi, stb nevére van írva minden, szóval kiderül, hogy a parlamentben csupa olyan szegény ember van, mint a templom egere). Igazából nem kevés nagyon szánalmas ember van köztük, igazi megélhetési politikusok, akik a törtetéssel, taposással, nyalással, fúrással, stb jutnak csak előre és sok hasznosat élwetükben nem tettek ezért az országért.

Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 06:27am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 17:05)
Az, hogy azt gondolják, tudnak változtatni valamin.

Valakinek érezhetik magukat arra a pár másodpercre, hogy tehettek valamit azért, hogy előbbre jussunk.


De gyakorlatilag semmi jelentőssége nincs egy szavazatnak. Akkor miért jár el az ember szavazni? Hiszen elmenni szavazni idő, pénz, energia ...
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 06:27am
Quote (Aruns @ 11 Mar 2011 13:25)
www.parlament.hu mindenkinél ott van. Persze egy csomó már politikusként szerzett "akciós" diplomát és egyebet. (No és megnézheted a vagyonnyilakozatokat is, bár annyira vannak rutinosak, hogy felség, gyerek, ángyi, stb nevére van írva minden, szóval kiderül, hogy a parlamentben csupa olyan szegény ember van, mint a templom egere). Igazából nem kevés nagyon szánalmas ember van köztük, igazi megélhetési politikusok, akik a törtetéssel, taposással, nyalással, fúrással, stb jutnak csak előre és sok hasznosat élwetükben nem tettek ezért az országért.


van olyan politikus akinek csak 1db utánfutó a vagyona

végzettségnél meg inkább az ilyen olyan osztályvezetőket érdemes megnézni, akiknek a végzettsége nem publikus, mert nem elég nagy emberek ahhoz, hogy mások ezzel foglalkozzanak.

/e jah az "akciós" diplomákról / nyelvvizsgákról ne is beszéljünk

This post was edited by ace07 on Mar 11 2011 06:28am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270127022703270427055001Next
Closed New Topic New Poll