Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 14:08)
szerintem lehet előrébb jutnék mint anno a kedves gyurcsányék
Azt hiszed olyan könnyű. Az egy dolog, hogy az országban vagy. Nincs semmi közgazdaságtani ismereted, nincs vezetési gyakorlatod, nincs jogi ismereted, nem tudom retorikailag mennyire vagy jó, emellett nincsenek külföldi hatalmakkal kapcsolataid, nem tisztelnek, nem vagy senki a szemükbe, ezek nélkül nem tudsz elérni semmit.