d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1270027012702270327045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:01am
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 13:59)
most nem is demokrácia van MO-on :)


Amúgy igen..

Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:59)
én is amondó vagyok hogy diktatúrát ide, mert másként nemmegy csak ha seggberugják kicsit az embereket, csak megkell találni a megfelelő embert aki nem szétlopná az országot hanem képes lenne helyrehozni azt.


Olyan úgy sem lesz.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 06:01am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 13:01)
Amúgy igen..



Olyan úgy sem lesz.


én előbb kötném fel magam mint hogy lopjak
me for prezident
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 06:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 12:59)
én is amondó vagyok hogy diktatúrát ide, mert másként nemmegy csak ha seggberugják kicsit az embereket, csak megkell találni a megfelelő embert aki nem szétlopná az országot hanem képes lenne helyrehozni azt.


burkolt diktatúra MI
a fidesz pont az a "diktátor" akiről rosszértelemben beszéltem
ez így nem lesz jó hosszútávon


hát a 2/3 többséget lehet annak nevezni mivel nagyjából azt csinálnak amit akarnak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:03am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 14:01)
én előbb kötném fel magam mint hogy lopjak
me for prezident


De te nem is tudnád vezetni az országot.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 06:03am
Amúgy tök érdekes a politika... mi motiválja az embereket arra, hogy egyáltalán elmenjenek szavazni?
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 06:04am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 13:03)
Amúgy tök érdekes a politika... mi motiválja az embereket arra, hogy egyáltalán elmenjenek szavazni?


nem tudom. én nem járok szavazni
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:05am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 14:03)
Amúgy tök érdekes a politika... mi motiválja az embereket arra, hogy egyáltalán elmenjenek szavazni?


Az, hogy azt gondolják, tudnak változtatni valamin.

Valakinek érezhetik magukat arra a pár másodpercre, hogy tehettek valamit azért, hogy előbbre jussunk.

This post was edited by Baleee on Mar 11 2011 06:05am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 06:08am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 13:03)
De te nem is tudnád vezetni az országot.


szerintem lehet előrébb jutnék mint anno a kedves gyurcsányék
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 11 2011 06:09am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:08)
szerintem lehet előrébb jutnék mint anno a kedves gyurcsányék


nagyobb házad lenne :D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 06:10am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 14:08)
szerintem lehet előrébb jutnék mint anno a kedves gyurcsányék


Azt hiszed olyan könnyű. Az egy dolog, hogy az országban vagy. Nincs semmi közgazdaságtani ismereted, nincs vezetési gyakorlatod, nincs jogi ismereted, nem tudom retorikailag mennyire vagy jó, emellett nincsenek külföldi hatalmakkal kapcsolataid, nem tisztelnek, nem vagy senki a szemükbe, ezek nélkül nem tudsz elérni semmit.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1270027012702270327045001Next
Closed New Topic New Poll