d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev1269927002701270227035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 30 2014 10:49am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2014 17:47)
mit kell egy tojás rántottán főzni?

kb millioszor csináltam már. mindenki tudja hogy nem tökmagolajból kell csinálni...

ilyen alapdolgokat meg szerintem minden normálisabb ember csinált már, és nyugodtan meg lehet beszélni
esetleg tanácsot adni.

nem kell hozzá Gordon Ramsaynek lenni...


én is nagyon sokszor csináltam már tojásrántottát, normális olajból
de mivel nem volt otthon sima, ezért kipróbáltam a tökmagolajat, hátha

az én kurva anyámat, mert kipróbáltam valamit, és nem sikerült

This post was edited by MarcusD on Jan 30 2014 10:49am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 30 2014 10:49am
Quote (MarcusD @ 30 Jan 2014 17:49)
én is nagoyon sokszor csináltam már tojásrántottát, normális olajból
de mivel nem volt otthon sima, ezért kipróbáltam a tökmagolajat, hátha

az én kurva anyámat, mert kipróbáltam valamit, és nem sikerült


próbáld már meg h mi történik ha felvágod az ereid
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2014 10:49am
Quote (Inakwo @ 30 Jan 2014 18:38)
azért mert valaminek a nevében benne van hogy olaj még nem alkalmas arra hogy tojás rántottát süss vele

ennyi erővel motorolajjal is csinálhattad volna

ne legyél már agyatlan


visitok
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 10:50am
Quote (Karan2_Returned @ Jan 30 2014 05:48pm)
Te se tudsz. :^)


dejól megállapítottad
és ki mondta, hogy igen?
Quote (Inakwo @ Jan 30 2014 05:47pm)
mit kell egy tojás rántottán főzni?

kb millioszor csináltam már. mindenki tudja hogy nem tökmagolajból kell csinálni...

ilyen alapdolgokat meg szerintem minden normálisabb ember csinált már, és nyugodtan meg lehet beszélni
esetleg tanácsot adni.

nem kell hozzá Gordon Ramsaynek lenni...


hát én sütöttem már 1x-2x rántottát de pl tökmagolajról még életemben nem halottam/használtam szal lehet ha burzsuj patrikéknál az van simán belenyomom a serpenyőbe
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2014 10:50am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 17:38)
mintha otvozned a madartejet, a tejberizzsel
egyszeru, laktato, finom es meg olcso is


fincsi 3 napos hányás állaga lehet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 30 2014 10:52am
Quote (sylke @ Jan 30 2014 05:50pm)
fincsi 3 napos hányás állaga lehet


meg nem ettem 3 napos hanyast, szar lehet ha falun ilyeneket raknad eled : (
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 30 2014 10:53am
Quote (jarabekg @ 30 Jan 2014 18:52)
meg nem ettem 3 napos hanyast, szar lehet ha falun ilyeneket raknad eled : (


inkább az, mint tojásos tejberizs
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 30 2014 10:54am
mi a faszom az a tojásos tejberizs
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jan 30 2014 10:55am
Quote (Vismajor @ 30 Jan 2014 17:50)
dejól megállapítottad
és ki mondta, hogy igen?

hát én sütöttem már 1x-2x rántottát de pl tökmagolajról még életemben nem halottam/használtam szal lehet ha burzsuj patrikéknál az van simán belenyomom a serpenyőbe


az a lényeg hogy tökmagolaj nagy mennyiségben egyszerre nem túl jó ízt ad a kajának

de mielőtt bele vágnék ilyenbe csak utána olvasnék ha már van ilyen csoda mint az internet...
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 30 2014 10:58am
Quote (Inakwo @ Jan 30 2014 05:55pm)
az a lényeg hogy tökmagolaj nagy mennyiségben egyszerre nem túl jó ízt ad a kajának

de mielőtt bele vágnék ilyenbe csak utána olvasnék ha már van ilyen csoda mint az internet...


ez obv, de a GYEREK kipróbált vmit a konyhában nem vált be, megtanulta, aztán itt ugráltok rajta hogy lol nem tudsz főzni de nyomorék vagy
holott a jelenléővk 95%a nem tud összerakni egy komolyabb kaját összerakni a paprikáskrumplinál, másrészt csinált már mindenki hülyeséget a főzésben amiből később tanult. Én pl emlékszem az első tésztafőzésemre, azzal kezdtemh felöntöttem a lábost vízzel és bele is nyomtam a tésztát. Anyám meg ott hüledezett hogy dehát azt a forrásban lévő vízbe kell mert trutymós lesz. Azóta megfőztem 12312321 tésztát, megtanultam. Gondolom ő sem fog tökmagolajjal többet rántottát sütni
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269927002701270227035001Next
Closed New Topic New Poll