d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1269927002701270227035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:50am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 12:49)
Te nem, de sokan lázonganának.


hát ha valaki sokembert befolyásoló dolgokban dönt, az lehetetlen hogy mindenki szeresse, politikusként felkell készülnöd arra hogy lesz egy népes ellentábor is ha tenni akarsz valamit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:51am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:49)
Értem én mit mondasz, de magyar subon vagyunk. Ez is nemzettudatossághoz tartozik imo egy szinten.


nyílván, csak ez most így előtört belőlem:c
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:51am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 16:50)
hát ha valaki sokembert befolyásoló dolgokban dönt, az lehetetlen hogy mindenki szeresse, politikusként felkell készülnöd arra hogy lesz egy népes ellentábor is ha tenni akarsz valamit


De ha a többség nem akar tenni semmit, a politikus mégis keresztülveri a bürokrácián az ötletét, akkor meg az emberek megbuktatják.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:52am
Menjen már ez külön topicba...
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 11 2011 05:52am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 16:49)
Értem én mit mondasz, de magyar subon vagyunk. Ez is nemzettudatossághoz tartozik imo egy szinten.


Ja, beszéljünk magyarul.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:52am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 13:52)
Ja, beszéljünk magyarul.


Ez bizony önmagam megalázása volt, tényleg.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:53am
Quote (josheide @ 11 Mar 2011 12:51)
De ha a többség nem akar tenni semmit, a politikus mégis keresztülveri a bürokrácián az ötletét, akkor meg az emberek megbuktatják.

hogyha mindenki csak cseszeget akkor nemtudsz tenni semmit mert előbb utóbb leváltanak, ha sokaknak nemtetszik amit csinálsz, ha meg azt akarod h tetszen akkor nem fogsz haladni sehová
és akkor itt meg is bukott a demokrácia
a diktatúrával lehetne értelmes módon haladni előrefele, csak ott meg az emberi természettel van a baj, hogy a saját magánérdekek kerülnének előtérbe(a legtöbb embernél) és kb annyiból állna a diktatúra hogy az ember szenved a diktátor meg veri a faszát vmi villában a medenceparton koktélokat szürcsölgetve, meg persze azok kiírtásán munkálkodna akik szót mernek emelni ellene
haljon ki az ember

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 05:54am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 11 2011 05:56am
Quote (Cpt_Ghost @ 11 Mar 2011 13:53)
hogyha mindenki csak cseszeget akkor nemtudsz tenni semmit mert előbb utóbb leváltanak, ha sokaknak nemtetszik amit csinálsz, ha meg azt akarod h tetszen akkor nem fogsz haladni sehová
és akkor itt meg is bukott a demokrácia
a diktatúrával lehetne értelmes módon haladni előrefele, csak ott meg az emberi természettel van a baj, hogy a saját magánérdekek kerülnének előtérbe(a legtöbb embernél) és kb annyiból állna a diktatúra hogy az ember szenved a diktátor meg veri a faszát vmi villában a medenceparton koktélokat szürcsölgetve.
haljon ki az ember


Nha ja. Amúgy meg nincs gond a diktatórikus vezetéssel sem, lehet úgy is fejlődni, meg én már sokszor megmondtam, hogy leszarom mennyit lop el, ha nem csak azt csinálja, hanem 'oszt is vissza'. Úgy is szanaszét tudja lopni magát, de fejlődés is lenne. Mindenesetre a demokrácia nekem nem jön be... :C
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 11 2011 05:59am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:56)
Nha ja. Amúgy meg nincs gond a diktatórikus vezetéssel sem, lehet úgy is fejlődni, meg én már sokszor megmondtam, hogy leszarom mennyit lop el, ha nem csak azt csinálja, hanem 'oszt is vissza'. Úgy is szanaszét tudja lopni magát, de fejlődés is lenne. Mindenesetre a demokrácia nekem nem jön be... :C


most nem is demokrácia van MO-on :)
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 11 2011 05:59am
Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:56)
Nha ja. Amúgy meg nincs gond a diktatórikus vezetéssel sem, lehet úgy is fejlődni, meg én már sokszor megmondtam, hogy leszarom mennyit lop el, ha nem csak azt csinálja, hanem 'oszt is vissza'. Úgy is szanaszét tudja lopni magát, de fejlődés is lenne. Mindenesetre a demokrácia nekem nem jön be... :C


én is amondó vagyok hogy diktatúrát ide, mert másként nemmegy csak ha seggberugják kicsit az embereket, csak megkell találni a megfelelő embert aki nem szétlopná az országot hanem képes lenne helyrehozni azt.
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 12:59)
most nem is demokrácia van MO-on :)


burkolt diktatúra MI
a fidesz pont az a "diktátor" akiről rosszértelemben beszéltem
ez így nem lesz jó hosszútávon

This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 06:00am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269927002701270227035001Next
Closed New Topic New Poll