Quote (Baleee @ 11 Mar 2011 12:56)
Nha ja. Amúgy meg nincs gond a diktatórikus vezetéssel sem, lehet úgy is fejlődni, meg én már sokszor megmondtam, hogy leszarom mennyit lop el, ha nem csak azt csinálja, hanem 'oszt is vissza'. Úgy is szanaszét tudja lopni magát, de fejlődés is lenne. Mindenesetre a demokrácia nekem nem jön be... :C
én is amondó vagyok hogy diktatúrát ide, mert másként nemmegy csak ha seggberugják kicsit az embereket, csak megkell találni a megfelelő embert aki nem szétlopná az országot hanem képes lenne helyrehozni azt.
Quote (Inakwo @ 11 Mar 2011 12:59)
most nem is demokrácia van MO-on

burkolt diktatúra MI
a fidesz pont az a "diktátor" akiről rosszértelemben beszéltem
ez így nem lesz jó hosszútávon
This post was edited by Cpt_Ghost on Mar 11 2011 06:00am