d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1269270271272273473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 05:04am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 20 Nov 2021 12:04)
d2 1.00ban is mar szet volt baszva, csak a prealpha verzio volt az igazi


megemelték a hr droprateket is, már mindenki enigmával rohangál, szét lett baszva a game
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:06am
elmondjam-e hogy szétlett baszva vagy nem? :) könyörögjetek pls és akkor elmondom :)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 05:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 12:03pm)
nyilván szét lett :)



Nyilván szart nem értesz a játékhoz, de kellett a postomra ugrani, mint egy félállat. :)

@Mesh: attól még, hogy Levente vergődik, engem érdekel az eredmény. Mondjuk nem biztos, hogy patch után is úgy lesz, mint most.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 05:07am
Quote (-joey- @ 20 Nov 2021 12:06)
Nyilván szart nem értesz a játékhoz, de kellett a postomra ugrani, mint egy félállat. :)

@Mesh: attól még, hogy Levente vergődik, engem érdekel az eredmény. Mondjuk nem biztos, hogy patch után is úgy lesz, mint most.


nyilván :)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 05:08am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 12:06)
elmondjam-e hogy szétlett baszva vagy nem? :) könyörögjetek pls és akkor elmondom :)


pls moci
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:08am
TALKI KÖNYÖRÖGJ ÉS AKKOR LEÍROM

PLS KÖNYÖRÖGJ NEKEM

Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 20 2021 12:08pm)
pls moci


MÉG 1 KICSIT PLS MEG 1 KICSIT JOBBAN

This post was edited by WolfgangAmadeusMozart on Nov 20 2021 05:08am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 20 2021 05:09am
Quote (WolfgangAmadeusMozart @ 20 Nov 2021 12:08)
TALKI KÖNYÖRÖGJ ÉS AKKOR LEÍROM

PLS KÖNYÖRÖGJ NEKEM



MÉG 1 KICSIT PLS MEG 1 KICSIT JOBBAN


mindenki tudja, hogy szét lett baszva :)
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Nov 20 2021 05:10am
najo amugy a választ megtaláljátok itt:

https://imgur.com/gthDCCw
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 20 2021 05:10am
PLS MOCART NAGYON ERDEKEL HOGY SZET VAN BASZVA A GAME VAGY NEM
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 20 2021 05:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 20 2021 12:07pm)
nyilván :)



Vergődj még kérlek, aztán indíts egy streamet, ahol állat módjára ordibálva kiadod magadból a feszkót. :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1269270271272273473Next
Add Reply New Topic New Poll