Quote (Eoghan @ 15 Apr 2013 17:21)
mesélj
pénzem nincsen, (mármint következő rentre már nincs : D) anyámmal beszéltem, ők sem állnak valami fényesen, azt mondta megoldjuk valahogy (amiben nem bízok mert ezt pont anyám mondta

)
amit melót tudtam ott meg "majd hívnak ha van üresedés". Már régen lenne melóm, ha ebben nem bíztam volna olyan vakon.
vasárnap megyek próbamelóra valami szállodába mint pincér, kell egy fekete nadrág, meg fehér ing, meg egy fekete cipő amit meg nem hoztam (van egy fekete kopott nike cipőm, szóval az talán nem kell)