d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12692702712722735001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 15 2013 10:00am
Quote (Vismajor @ Apr 15 2013 03:59pm)
legyél már életképes komolyan
most az vicces, hogy itt a fórumon aki "életképtelen" az retardált, nyomorult etc
aki meg konkrétan ilyen életképtelen miért nem kap savat?
de azért szeretlek fahri


:DD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 15 2013 10:01am
Quote (Vismajor @ 15 Apr 2013 16:59)
legyél már életképes komolyan
most az vicces, hogy itt a fórumon aki "életképtelen" az retardált, nyomorult etc
aki meg konkrétan ilyen életképtelen miért nem kap savat?
de azért szeretlek fahri


hát ja, elég életképtelen vagyok ilyen téren
arról nem is beszélve hogy ez tényleg eléggé elitkategóriás csaj

sajnos sok olyan csajt elszalasztottam életem folyamán aki nagyon tetszett a töketlenségem miatt
valszeg ez csak egy újabb strigula lesz :(

This post was edited by fahrii on Apr 15 2013 10:03am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 15 2013 10:03am
Quote (fahrii @ Apr 15 2013 03:57pm)
Hát de most hogy :D
pl. Szia! Ne haragudj, de edzés után nem lenne kedved elmenni velem valahova, esetleg sétálni egyet? ^^

az a baj, ha szarul veszem le a jeleket akkor meg a pofámbaröhög hogy wtf


azt akkor mi van
több is veszett mohácsnál

This post was edited by Senee on Apr 15 2013 10:03am
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 15 2013 10:04am
Quote (fahrii @ Apr 15 2013 05:57pm)
Hát de most hogy :D
pl. Szia! Ne haragudj, de edzés után nem lenne kedved elmenni velem valahova, esetleg sétálni egyet? ^^

az a baj, ha szarul veszem le a jeleket akkor meg a pofámbaröhög hogy wtf


Szia megakarod fogni a bicepszem ? kemény mi ? tudod még mi ilyen kemény ?? és már küldöd is hátulról

Quote (Senee @ Apr 15 2013 06:03pm)
azt akkor mi van
több is veszett mohácsnál


maraggggyá már te még anyád sem mered leszólítani :D

This post was edited by SnoopDogg on Apr 15 2013 10:05am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 15 2013 10:06am
Quote (fahrii @ Apr 15 2013 06:01pm)
hát ja, elég életképtelen vagyok ilyen téren
arról nem is beszélve hogy ez tényleg eléggé elitkategóriás csaj

sajnos sok olyan csajt elszalasztottam életem folyamán aki nagyon tetszett a töketlenségem miatt
valszeg ez csak egy újabb strigula lesz :(


mit veszitesz ha kiröhög? :D
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 15 2013 10:07am
Quote (fahrii @ Apr 15 2013 05:01pm)
hát ja, elég életképtelen vagyok ilyen téren
arról nem is beszélve hogy ez tényleg eléggé elitkategóriás csaj

sajnos sok olyan csajt elszalasztottam életem folyamán aki nagyon tetszett a töketlenségem miatt
valszeg ez csak egy újabb strigula lesz :(


te is elitkategóriás vagy ha jól tudom, növessz tököt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 15 2013 10:08am
Quote (fahrii @ Apr 15 2013 03:57pm)
Hát de most hogy :D
pl. Szia! Ne haragudj, de edzés után nem lenne kedved elmenni velem valahova, esetleg sétálni egyet? ^^

az a baj, ha szarul veszem le a jeleket akkor meg a pofámbaröhög hogy wtf


vagy kérdezd meg how much?

http://www.youtube.com/watch?v=4xbO2QdmVwA


:XD
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 15 2013 10:21am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 15 2013 04:57pm)
szopom a faszt keményen


mesélj
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 15 2013 10:43am
Quote (SnoopDogg @ Apr 15 2013 06:04pm)
Szia megakarod fogni a bicepszem ? kemény mi ? tudod még mi ilyen kemény ?? és már küldöd is hátulról



a randiguru
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 15 2013 10:45am
Quote (Eoghan @ 15 Apr 2013 17:21)
mesélj


pénzem nincsen, (mármint következő rentre már nincs : D) anyámmal beszéltem, ők sem állnak valami fényesen, azt mondta megoldjuk valahogy (amiben nem bízok mert ezt pont anyám mondta :mellow: )
amit melót tudtam ott meg "majd hívnak ha van üresedés". Már régen lenne melóm, ha ebben nem bíztam volna olyan vakon.
vasárnap megyek próbamelóra valami szállodába mint pincér, kell egy fekete nadrág, meg fehér ing, meg egy fekete cipő amit meg nem hoztam (van egy fekete kopott nike cipőm, szóval az talán nem kell)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12692702712722735001Next
Closed New Topic New Poll