d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fahrii Tinder Progress Topic > Asd
Prev12627282930108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jan 22 2015 02:05pm
Quote (cowding @ 22 Jan 2015 22:03)
hát ez gecire 10/10
tacsitol meg várom a topicot mert nekünk is volt ilyen terv csak arra jutottunk lehet elbaszná a kapcsolatot
meg kéne fű is amugy majd valamikor


miért baszná el?
csak szórakozás az egész

Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 22:04)
#21

http://oi61.tinypic.com/ih7bpt.jpg
http://oi57.tinypic.com/eqat5z.jpg

annyira nem qt de azért igencsak megbasznám lol


azok a szemek :droool:

This post was edited by TouchCow on Jan 22 2015 02:06pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 22 2015 02:07pm
Quote (TouchCow @ Jan 22 2015 10:05pm)
miért baszná el?
csak szórakozás az egész



azok a szemek :droool:


Azért nem bennem merült fel ez elsőre :DDDD

Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 22 2015 02:08pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 08:04pm)
#21

http://oi61.tinypic.com/ih7bpt.jpg
http://oi57.tinypic.com/eqat5z.jpg

annyira nem qt de azért igencsak megbasznám lol


ez cuki, írjál neki
emulátorról nem lehet tinderezni, úgyhogy ma már nem foglalkozok vele
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jan 22 2015 02:11pm
Quote (fahrii @ 22 Jan 2015 21:04)
#21

http://oi61.tinypic.com/ih7bpt.jpg
http://oi57.tinypic.com/eqat5z.jpg

annyira nem qt de azért igencsak megbasznám lol


őt ismerem, karcagi :D
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 22 2015 02:11pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 10:04pm)
#21

http://oi61.tinypic.com/ih7bpt.jpg
http://oi57.tinypic.com/eqat5z.jpg

annyira nem qt de azért igencsak megbasznám lol


azt hittem először, hogy ő a Kinga (Ricsi tudja, kire gondolok)

Quote (Ghostmasterq @ Jan 22 2015 10:11pm)
őt ismerem, karcagi :D


de neki faszija van, wat :D

This post was edited by Jancsipapa on Jan 22 2015 02:12pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 02:13pm
Quote (Jancsipapa @ 22 Jan 2015 21:11)
azt hittem először, hogy ő a Kinga (Ricsi tudja, kire gondolok)



de neki faszija van, wat :D


KINGA :DDDDDDDDDDDDDD a neve
somogyi

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 02:13pm
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 22 2015 02:14pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 10:13pm)
KINGA :DDDDDDDDDDDDDD a neve
somogyi



janu delivers

This post was edited by Jancsipapa on Jan 22 2015 02:26pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 02:15pm
asd

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 02:28pm
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jan 22 2015 02:19pm
Quote (fahrii @ Jan 22 2015 09:13pm)
KINGA :DDDDDDDDDDDDDD a neve
somogyi

pwnt
lehet küldeni a screenshotokat:D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 22 2015 02:20pm
Quote (Lacii @ 22 Jan 2015 21:19)
pwnt
lehet küldeni a screenshotokat:D


így hogy ismeritek és van pasija nem

This post was edited by fahrii on Jan 22 2015 02:28pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12627282930108Next
Add Reply New Topic New Poll