Quote (Cpt_Ghost @ Jan 17 2015 04:29pm)
röhögök, de tényleg, ezzel már mást nem lehet kezdeni.
Akkor ne erőlködj és lépj tovább, nem tudom mit kell ezen ennyit izgulni. Ennyire nem tudod elfogadni, hogy valaki nem egyezik veled?
Quote (josheide @ Jan 17 2015 04:29pm)
Megprobalom meg jobban leegyszerusiteni azt, amit az elozo oldalakon irtam.
A hit dogmakat allit. Isteni kinyilatkoztatasra alapozott tenykent kezel dolgokat: peldanak hoztam, hogy 6000 eves a Fold. A vallas konkretan a valosaggal szembement sok temaban.
A tudomany hipoteziseket gyart, majd ha azokrol bebizonyosodik, hogy nem igaz, akkor azokat lecsereli jobb hipotezisekre.
Ezek utan, kerlek mondd, meg mindig nem latod, hogy a tudomany felsobbrendu logikat hasznal?
Szerintem nem felsőbbrendű, hanem más. Teljesen más logika kell a hitbéli dolgok megértéséhez, mint a tudományhoz. Nem akarom egyiket se a másik fölé helyezni.
This post was edited by ZaturekManfred on Jan 17 2015 08:33am