d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1262728293041Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 03:15pm
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 22:12)
AHA IGEN XDDDD
EZZEL AZTAN SEGITESZ
remelem ezt nem komolyan irtad

Egy darab szart simogatni xdd

Nem ertem ti hogy nem rohogtok senee postjain


teged is azert baszogat az ember, hogy nyomorek vagy es rajojj es kepes legyel valtoztatni rajta, csak egy kis akarat ero kellene hozza
meg neked par gyogyszer sem artana
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 03:21pm
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 12 2014 11:15pm)
teged is azert baszogat az ember, hogy nyomorek vagy es rajojj es kepes legyel valtoztatni rajta, csak egy kis akarat ero kellene hozza
meg neked par gyogyszer sem artana


Velem semmi baj nincs, az oke hogy baszogatok embereket jspn eleg gyaktan, eleg sok postomban, es gyakran geci vagyok es ebbol ti mindenfele kovetkezteteseket levontok az eletemre vonatkozoan :unsure: De a gond meg mindig azzal a vadallattal van aki embereket ver meg mert csak.

Amugy azzal hogy baszogatsz valakit semmit nem segitesz neki, nem ez a modja. Ok, ez most igy nem egyertelmu, attol h seneenek ezt irogatod nem lesz neki jobb abban biztos lehetsz
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 03:23pm
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 22:21)
Velem semmi baj nincs, az oke hogy baszogatok embereket jspn eleg gyaktan, eleg sok postomban, es gyakran geci vagyok es ebbol ti mindenfele kovetkezteteseket levontok az eletemre vonatkozoan :unsure: De a gond meg mindig azzal a vadallattal van aki embereket ver meg mert csak.

Amugy azzal hogy baszogatsz valakit semmit nem segitesz  neki, nem ez a modja. Ok, ez most igy nem egyertelmu, attol h seneenek ezt irogatod nem lesz neki jobb abban biztos lehetsz


az oldalaim
egyebkent meg nem feltetlen, de lehet, hogy elgondolkozik rajta, hogy nem helikopter
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 12 2014 03:25pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Oct 2014 23:23)
az oldalaim
egyebkent meg nem feltetlen, de lehet, hogy elgondolkozik rajta, hogy nem helikopter


mindig ez a gif jut eszembe

Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 03:25pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 10:21pm)
Velem semmi baj nincs, az oke hogy baszogatok embereket jspn eleg gyaktan, eleg sok postomban, es gyakran geci vagyok es ebbol ti mindenfele kovetkezteteseket levontok az eletemre vonatkozoan :unsure:


ismerős ez az "én csak a fórumon vagyok nyomorék,való életben tök más vagyok" mentegetőzés
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 03:28pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 09:21pm)
Velem semmi baj nincs, az oke hogy baszogatok embereket jspn eleg gyaktan, eleg sok postomban, es gyakran geci vagyok es ebbol ti mindenfele kovetkezteteseket levontok az eletemre vonatkozoan :unsure: De a gond meg mindig azzal a vadallattal van aki embereket ver meg mert csak.

Amugy azzal hogy baszogatsz valakit semmit nem segitesz  neki, nem ez a modja. Ok, ez most igy nem egyertelmu, attol h seneenek ezt irogatod nem lesz neki jobb abban biztos lehetsz


olyan vagy mint amikor a zed ap-t épít, 0-10be végez, de állítja, hogy ő jól játszott
ennél jobban nem tudom leírni, hogy te is megérts
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 03:34pm
Quote (beni @ Oct 12 2014 11:25pm)
ismerős ez az "én csak a fórumon vagyok nyomorék,való életben tök más vagyok" mentegetőzés


Forumon se vagyok nyomorek, pont olyan vagyok mint amugyis, pl keptelen lennek egesz nap vanekkal vergodni ahogy uborka szokta.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 03:35pm
ettől a pillanattól kezdve nem veszem figyelembe rici postjait
ha a ráknak lehetne rákja, akkor ez a gyerek annak a rákja lenne
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 12 2014 03:37pm
mondom visszaolvasok mi megy a topicban

Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 12 2014 03:38pm
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 09:34pm)
Forumon se vagyok nyomorek, pont olyan vagyok mint amugyis.


na ez mondjuk elég nagy probléma
Go Back To Magyar Topic List
Prev1262728293041Next
Add Reply New Topic New Poll