Quote (Cpt_Ghost @ Oct 12 2014 11:15pm)
teged is azert baszogat az ember, hogy nyomorek vagy es rajojj es kepes legyel valtoztatni rajta, csak egy kis akarat ero kellene hozza
meg neked par gyogyszer sem artana
Velem semmi baj nincs, az oke hogy baszogatok embereket jspn eleg gyaktan, eleg sok postomban, es gyakran geci vagyok es ebbol ti mindenfele kovetkezteteseket levontok az eletemre vonatkozoan

De a gond meg mindig azzal a vadallattal van aki embereket ver meg mert csak.
Amugy azzal hogy baszogatsz valakit semmit nem segitesz neki, nem ez a modja. Ok, ez most igy nem egyertelmu, attol h seneenek ezt irogatod nem lesz neki jobb abban biztos lehetsz